Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

dlug

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • splacam przedawniony dlug z 2004-2005 do instrum justicia cu moge cos z tym jeszcze zrobic.mam u nich inne zadluzenia przyslali mi udzielenie zgody na raty co moge zrobic

    Odpowiedz Cytuj
  • Witam!!! Mam problem z firmą intrum w 2015 roku kuzynka ukradła mi dowód i wzięła sobie telefon na moje nazwisko nie splacala i dług przeszedł do intrum o wysokości 2 tyś. Dowiedziałam się o tym w tamtym roku zgłosiłem sprawę na policję była sprawa w sądzie i została ona oskarzona więc wyslalam wszystkie papiery do intrum ze to nie ja jestem im dluzna tylko ina osoba ale pani stwierdziła że to ja mam to splacic a ja to nie interesuje Co ja im wyslalam. Straszą mnie komornikiem i policją ze przyjda i mnie aresztuja bo nie chce spłacać dlugu ale ja im powiedzialam ze tego nie zapłacę bo to nie jest moje mam małe dziecko niemam aż tyle dochodu żeby to placic. Pomocy co mam robić???
  • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane