Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Komornik zabiera mi wszystko czy można coś z tym zrobić

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam, mam problem z komornikiem, pracuję na umowę zlecenie więc ten zabiera mi 50% mojej wypłaty, za 850zł ledwo wiąże koniec z końcem, i nie jestem w stanie już dłużej tak żyć, gdyby nie pomoc dzieci już dawno wylądowała bym na bruku. Dawno temu wzięłam kredyt z mężem, ale po jego śmierci nie byłam w stanie go spłacać, brałam nowe pożyczki żeby spłacić te zaległe i końca nie było widać, dziś jestem dłużna ponad 100 tysięcy złotych i chociaż staram się spłacać to dług ciągle jeszcze rośnie, nigdy tego nie spłace z moimi zarobkami, obecnie nie mam żadnego majątku komornik wszystko zabrał, mieszkam razem z rodzicami. Z komornikiem nie ma żadnej rozmowy, zabiera pieniądze, i nie interesuje go że nie mam za co żyć, czy jest w ogóle jakaś możliwość wyjścia z takiej sytuacji czy jestem już stracona...

    Odpowiedz Cytuj
  • Też miałem podobny problem, może moja sytuacja nie była aż tak tragiczna, w skrócie byłem zadłużony na 60 tysięcy, i myślałem, że zostaje mi tylko egzystować jak zwierze w biedzie do końca życia i chować wszystkie zarobione pieniądze, ale gdzieś w internecie znalazłem kancelarie prawną Defensus, coś mnie podkusiło żeby spróbować, dzisiaj mam normalną pracę, nikt mnie nie ściga, okazało się, że w tamtym roku weszła jakaś ustawa i teraz można ubiegać się o upadłość konsumencką, dzięki temu zyskałem drugą szansę, serdecznie polecam spróbować, nic Pani nie ryzykuje.
  • Reklama

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane