Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Opieszałość sądu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Niedługo miną trzy lata od złożenia przeze mnie pozwu o zapłatę przeciwko pewnej kasjerce, która przywłaszczyła sobie moje (i kilkudziesięciu innych osób) pieniądze. Noszę się z zamiarem napisania pisma do Prezesa Sądu, ale nie wiem, czy ma to być żądanie wyjaśnienia przyczyny tak długiego rozpatrywania wniosku, czy skarga na przewlekłość postępowania? Nie wiem także, jak takie pismo powinno wyglądać? Czy ktoś może mi udzielić wskazówek? Z góry serdecznie dziękuję!

  Odpowiedz Cytuj
 • ania
  Wysłany: 2005-10-31 18:23:57

  witaj aniu.nie odpowiem ci,poniewaz nie mam pojecia,przykro mi.ale chcialabym zapytac w podobnej kwestii...ile czasu ma prokuratura na podjecie stosownych dzialan..chodzi o zlozenie zawiadomienia o popelnieniu przestepstwa w sprawie niealimentacji dziecka.zglosilam w maju b.r..i do tej pory nic sie nie dzieje-czy to tak ma wygladac???...bardzo prosze kogos o odpowiedz. pozdrawiam ania
 • Reklama

 • Co zrobić , gdy sąd jest bardzo opieszały w sprawie gdy dziecko jest juz prawie 2 lata w pogotowiu rodzinnym. ja jestem cały czas zbywana w sekretariacie sądu , rozptrywanie wniosków trwa miesiącami, drugi miesiąc sąd przesyła zazalenie, takich nieprawidłwowosci jest mnóstwo, co robic ?
 • Nic nie zrobisz,a to o czym piszesz nic nowego,że sąd się nie spieszy.Nasze sądy to tragedia.
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane