Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Suisse Légiste i przejęcię długu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam,
  mam problem wynikający z upadłości Suisse Légiste. Jakiś czas temu, powiedzmy w styczniu, przjęli oni mój dług. Uzgodniłem z nimi spłatę w dwóch ratach. Pierwsza wpłacona 29 marca, druga 29 kwietnia. Niby wszystko fajnie ale po czadie koło 20 maja otrzymałem pismo z innej kancelarii o nie spłaceniu zaległości w stosunku do wierzyciela. Chodzi tutaj o tą druga ratę, gdyż wedle pisma przejęli oni mój dług 21 kwietni!!!! 29 kwietnia pracownik Suisse Légiste poinformowall mnie o dokładnej kwocie do spłaty, telefonicznie. Firma ogłosiła upadłość. 9 maja został usanowiony zarząd kryzysowy dla tej kancelarii.
  Co w takim wypadku mam zrobić mam dowód wpłaty z tą drugą ratą na konto Suisse Légiste, jednak fima, która przejęa ich sprawy twierdzi, że nie zostala ona zaksięgowana, a kwota rośnie.
  Proszę o jakąć pomoc i pozdrwiam Wojciech

  Odpowiedz Cytuj
 • i
  Wysłany: 2018-01-08 00:04:25

  Jeśli ktoś znajduje się w stanie niewypłacalności, proponuję umorzyć wszystkie długi w ramach upadłości konsumenckiej. Jest to tak naprawdę jedyna droga do umorzenia wszystkich zobowiązań, których dłużnik nie jest w stanie spłacić. Nie ma innej drogi poza spłatą, albo umorzeniem części zobowiązań w ramach układu z wierzycielami. Z dniem ogłoszenia upadłości dłużnik uzyskuje odprężenie albowiem żaden z wierzycieli nie może już windykować dłużnika. Wierzytelności mogą co najwyżej zostać zgłoszone do masy upadłości. Wszystkie postępowania egzekucyjne zostają zawieszone i umorzone z mocy prawa. Na zakończenie postępowania dłużnik zostaje oddłużony ze wszystkich długów. Dłużnik nie musi posiadać żadnego majątku, a wszystkie koszty w takim wypadku pokrywane są ze skarbu państwa. Jest to najprostsza droga do rozpoczęcia nowego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani upadłością konsumencką proszę skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 515587191, lub poprzez naszą stronę http://icta.pl/uslugi. W przypadku wątpliwości, które pewnie się pojawiają, albo innych pytań również zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój kontakt.
 • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane