Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Umorzenie długu przez komornika,czy to realne?

Witam. Kilka lat temu miałem nie zapłacony rachunek w idei. Oczywiście odbyła się sprawa i dostałem nakaz spłaty, obecnie dostałem wezwanie do komornika, który mi przedstawił pismo o windykacji 3000zł na rzecz idei wraz z odsetkami. Komornik wiedział, że mam rentę i że mógłby z niej ściągać należność natomiast ostatnio dostałem pismo komornicze, z którego wynika, że dług zostaje umorzony, ponieważ nie ma jak go ściągnąć. Co w takim przypadku mi grozi ze strony idei? Czy naprawdę nie będę miał żadnych konsekwencji z tego tytułu?

2004.12.13 0:0:0

Odpowiedzi w temacie: Umorzenie długu przez komornika,czy to realne? (52)

Prawdopodobnie żadnych.

2005.1.10 12:27:32

kolego mozesz mi przeskanować to pisemko? moj znajomy ma ten sam problem i jestem ciekawy jak komornik to opisal; mordor81@o2.pl

2008.3.13 11:34:2

Czlowieku zaplac ten rachunek+odsetki, bo sie od Ciebie nigdy w zyciu nie odczepia. W 2004 roku dostalam dokladnie takie samo pismo, w ktorym komornik stwierdzil,ze "umarza sprawe z powodu braku mozliwosci sciagniecia dlugu". Bylo to okolo 3000tys zl. Spalam spokojnie do dzisiaj kiedy to nagle bez zapowiedzi dostalam pisemko od KOMORNIKA Z ERY, w ktorym zostaje zawezwana do zaplaty dlugu+odsetek w kwocie 5000zl - w tej samej sprawie!!! Okazuje sie,ze w 2004 roku komornik umorzyl SWOJE POSTEPOWANIE KOMORNICZE, ale dlug PRZEKAZAL Z POWROTEM DO WIERZYCIELA - ERY!!!! Ale o tym Pan Urzedas mnie juz nie poinformowal!!!! ZGODNIE Z PRAWEM TELEFONIA CYFROWA MOZE SOBIE WSZCZYNAC POSTEPOWANIE EGZEKUCYJNE PRZEZ 10 KOLEJNYCH LAT, CO ZROBILA WLASNIE W TYM TYGODNIU. Stad brak kolejnych wezwan do zaplaty itp. Jak im teraz znowoz udowodnisz,ze nie stac Cie na zaplate dlugu, to komornik znowoz umorzy Tobie sprawe a oni uaktualnia ja po jakis 2 latach, moze 3 a moze tylko po kilku tygodniach. I za kazd

2008.10.25 0:56:18

Nawet jezeli komornik umorzy postepowanie to nic nie znaczy bo on to robi w danym momencie , czyli wierzyciel za 5 lat moze znowu skierowac sprawe do komornika i wszystko od nowa .jezeli mozesz to sprobuj dogadac sie z idea zeby zrezygnowali z komornika bo to dodatkowe koszta a i tak zaplacisz jak sie uprą. sprawa ulega przedawnieniu dopiero po uplywie 10 lat od ostatniej wizyty komornika a odsetki stale rosna .

2009.1.14 18:59:18

MIAŁAM TAKĄ SAMĄ HISTORIĘ.ZWRÓĆ UWAGĘ,ŻE W PIŚMIE OD KOMORNIKA JEST MOWA O UMORZENIU POSTĘPOWANIA, A TO ZNACZY,ZE JEŚLI KOMORNIK NIE MA Z CZEGO ŚCIĄGNĄĆ NALEŻNOŚCI, TO POSTĘPOWANIE UMORZY I ZWRÓCI TYTUŁ WYKONAWCZY DO IDEI, JEDNAK JEST MOŻLIWE,ŻE ZA JAKIŚ CZAS PONOWNIE IDEA ZWRÓCI SIĘ DO KOMORNIKA O ZAJĘCIE .JEST ROZWIĄZANIE, ZAPROPONOWAĆ WTEDY DLA IDEI, JAK JUŻ KOMORNIK TO POSTĘPOWANIE UMORZY, SPŁATĘ W ROZSĄDNYCH RATACH, OSZCZĘDZI TO KOSZTÓW KOMORNICZYCH(NAPRAWDĘ WYSOKICH)

2009.3.15 7:16:52

[cytat]

Czlowieku zaplac ten rachunek+odsetki, bo sie od Ciebie nigdy w zyciu nie odczepia. W 2004 roku dostalam dokladnie takie samo pismo, w ktorym komornik stwierdzil,ze "umarza sprawe z powodu braku mozliwosci sciagniecia dlugu". Bylo to okolo 3000tys zl. Spalam spokojnie do dzisiaj kiedy to nagle bez zapowiedzi dostalam pisemko od KOMORNIKA Z ERY, w ktorym zostaje zawezwana do zaplaty dlugu+odsetek w kwocie 5000zl - w tej samej sprawie!!! Okazuje sie,ze w 2004 roku komornik umorzyl SWOJE POSTEPOWANIE KOMORNICZE, ale dlug PRZEKAZAL Z POWROTEM DO WIERZYCIELA - ERY!!!! Ale o tym Pan Urzedas mnie juz nie poinformowal!!!! ZGODNIE Z PRAWEM TELEFONIA CYFROWA MOZE SOBIE WSZCZYNAC POSTEPOWANIE EGZEKUCYJNE PRZEZ 10 KOLEJNYCH LAT, CO ZROBILA WLASNIE W TYM TYGODNIU. Stad brak kolejnych wezwan do zaplaty itp. Jak im teraz znowoz udowodnisz,ze nie stac Cie na zaplate dlugu, to komornik znowoz umorzy Tobie sprawe a oni uaktualnia ja po jakis 2 latach, moze 3 a moze tylko po kilku tygodniach. I za kazd

[/cytat]

Chyba nie rozumiem pewnego sposobu myślenia autorki tego postu.
1) Nie istnieje taki twór jak komornik z Ery - ani Era ani żadna inna firma
nie ma swoich komorników. Są tylko Komornicy przy Sądach Rejonowych.
2)Z czego wynika zdziwienie,m że trzeba płacić własnego długi?
3) Wierzyciel ma 10 lat od prawomocnego wyroku lub nakazu zapłaty możliwość prowadzenia postępowania egzekucyjnego poprzez Komornika Sądowego i tak, zgodnie z prawem postępuje.
Autorka pisze, że urzędas jej nie poinformował!!! No naprawdę szok! :)
Gdzie miał w takim razie przekazać dług - do pani?
KOMORNIK NIE UMARZA NIKOMU DŁUGÓW - JE TRZEBA SPŁACAĆ. KOMORNIK CO NAJWYŻEJ MOŻE UMORZYĆ POSTĘPOWANIE EGZEKUCYJNE, JEŚLI NIE ZNALAZŁ SPOSOBU NA ODZYSKANIE PIENIĘDZY.

2010.1.16 10:10:3

Witam wszystkich mam takie pytanie z innej beczki. Czy jest mozliwe przerwanie procesu, jezeli prowadzi go inny sedzia niz byl wczesniej do niego przypisany.Bardzo bym prosila o szybka odpowiedz.

2011.4.20 11:48:54

A czy spłacanie komornika w ratach ma sens?Czy podczas spłacania odsetki są dalej naliczane?Czy ktoś wie jak to wyglada?Dzieki

2011.11.24 13:16:25

[cytat]

Czlowieku zaplac ten rachunek+odsetki, bo sie od Ciebie nigdy w zyciu nie odczepia. W 2004 roku dostalam dokladnie takie samo pismo, w ktorym komornik stwierdzil,ze "umarza sprawe z powodu braku mozliwosci sciagniecia dlugu". Bylo to okolo 3000tys zl. Spalam spokojnie do dzisiaj kiedy to nagle bez zapowiedzi dostalam pisemko od KOMORNIKA Z ERY, w ktorym zostaje zawezwana do zaplaty dlugu+odsetek w kwocie 5000zl - w tej samej sprawie!!! Okazuje sie,ze w 2004 roku komornik umorzyl SWOJE POSTEPOWANIE KOMORNICZE, ale dlug PRZEKAZAL Z POWROTEM DO WIERZYCIELA - ERY!!!! Ale o tym Pan Urzedas mnie juz nie poinformowal!!!! ZGODNIE Z PRAWEM TELEFONIA CYFROWA MOZE SOBIE WSZCZYNAC POSTEPOWANIE EGZEKUCYJNE PRZEZ 10 KOLEJNYCH LAT, CO ZROBILA WLASNIE W TYM TYGODNIU. Stad brak kolejnych wezwan do zaplaty itp. Jak im teraz znowoz udowodnisz,ze nie stac Cie na zaplate dlugu, to komornik znowoz umorzy Tobie sprawe a oni uaktualnia ja po jakis 2 latach, moze 3 a moze tylko po kilku tygodniach. I za kazd

[/cytat]
trzy lata (art. 118 K.c.)następuje przedawnienie długu dotyczącego tej sprawy.Za każde ponowne wszczęcie wierzyciel jest obciążany tzw.kosztami wszczęcia.Także nierealne jest aby ktoś panią nękał przez 10lat!!!

2012.3.19 20:3:46

jak napisać podanie o umorzenie długu wzór?

2012.11.19 17:2:26

witam co za brednie niektorzy wypisuja a wiec firmy windykacyjne tak jak komornicy zeruja na niewiedzy ludzi w zadnym wypadku prosze nie placic tego dlugu on juz jest przedawniony a jezeli wierzyciel da znow sprawe do sadu prosze powolac sie na okres przedawnienia ktory wynsi 2 lata lub 3 a w niektorych przypadkach maxymalnie 10 po tych okresach nie ma mozliwosci sciagniecia dlugu prosze nie zgadzac sie nie podpisywac ugody splat na raty bo w tym przypadku jest kolejne 10lat od podpisu wiec spokojnie nic wam nie moga zrobic nie placic pisma moga przychodzic a sadzie jezeli juz ktos odda sprawe to bedzie umorzona na przedawnienie tylko pamietajcie sad sam nie wysunie watku przedawnienia trzeba powolac sie na okres przedawnienia i sprawe umorza zgodnie z prawem inaczzej byc nie moze zegnam

2012.12.17 0:18:38

Witam

Mam taką sytuację.
Zadzwonił dzisiaj do mnie pan z firmy windykacyjnej S.A.F informując mnie o zadłużeniu i przetrzymywaniu ksiązek z biblioteki (wiem, bardzo nie ładnie,zupelnie o nich zapomniałam). Podobno przyszło pismo wcześniej o wezwaniu do zaplaty (tylko, ze nie otrzymałam do rąk własnych gdyż zmieniłam adres zamieszkania, a list okazał się zwykłym a nie tam żadnym poleconym).
Książki odnalazlam i w te pędy pobiegłam zwrócić. Przy okazji skladając prośbę do dyrektora biblioteki o umożenie lub zmniejszenie kary.
Rano przez telefon pan wysłał mi mail z pismem ktorego nie otrzymałam i prosił żebym zadzwoniła później. I tutaj zaczynają się nieprzyjemnie sytuacje. Odbiera kobieta (bardzo niemiła i od razu wciska mi raty i krzyczy na mnie, ze nikt nie mial prawa mnie poinformować, ze jest możliwośc składania podania (a ta informacja jest akurat na stronie biblioteki w regulaminie)więc też na nią nakrzyczałam a miłego pana nie wydałam. Przysłała mi mail z umową ktorą mam podpisać rozkladając mi raty na 3 mies, ale niestety w kwocie jakiej nie dam rady placić co miesiąć bo jeszcze studiuje, nie mam stałego zatrudnienia i utrzymuje się sama. I tu mam pytanie, czy biblioteka może umożyć lub zmniejszyc mi kare? Jesli tak to czy windykacja musi to zaakceptować i zrezygnować z wyciagania ode mnie kasy, zmiejszyć dług, albo zobowiązać mnie tylko do zapłacenia kosztów administracyjnych? I czy w ogole mają prawo narzucić mi wysokośc rat? Nie wystarczy ze będe wpłacała ile będę mogła?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

2012.12.18 0:18:28

czytam to wszystko i tylko twoja rada wydaje mi sie sensowna.mam pytanie czy to kazdy dlug sie przedawnia i od kiedy sie zaczyna liczyc ze jest przedawniony i czy jest jakas suma do ktorej sie moze przedawnic dlug

2013.2.15 15:12:58

[cytat]

czytam to wszystko i tylko twoja rada wydaje mi sie sensowna.mam pytanie czy to kazdy dlug sie przedawnia i od kiedy sie zaczyna liczyc ze jest przedawniony i czy jest jakas suma do ktorej sie moze przedawnic dlug

[/cytat]

2013.4.1 21:30:11

Miał byc wzór wniosku a nie jakieś bzdury !

2013.7.3 19:47:51

Witam, Postępowanie o wszczęciu egzekucji
Komornik sądowy Przy sądzie Rejonowym w Stargardzie szczecińskim.
jest już sygnatura akt. i Karta długu.
I chodzi o brak zapłaty za mandat nieopłacony komunikacji miejskiej w Szczecinie z 2006 roku.
Czy ja muszę to zapłacić.
Czy mogę napisać podanie o prośbę umorzenia tej egzekucji z powodu iż minęło 9 lat od tego czasu. Albo jako przedawnienie. I jeśli tak, to gdzie takie pismo wysłać, Do prezydenta Miasta Szczecin, Do komornika, Czy do zarządu dróg i transportu miejskiego?
I też ze względu na to, że mam najniższa krajową zarobków. I posiadam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Pozdrawiam i czeka na odpowiedź.

2015.4.22 15:0:58

Zawsze można iść na ugodę z wierzycielem. Dzięki takiej rozmowie uzgodni się dogodne warunki spłacania długu. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie.

2016.2.10 18:26:44


Aby prawidłowo się przedstawię, jestem Pan Megan Andre prywatny pożyczkodawca i dać się pożyczki na 3% stopy procentowej. To jest szansa na finansowe progiem, stosuje się dzisiaj i uzyskać szybki kredyt. Istnieje wiele tam szuka sposobności finansowych lub pomocy na całym miejsca i wciąż jeszcze nie są w stanie otrzymać. Ale to jest szansa finansowa na drzwi kroku i jako takie nie mogą przegapić tej okazji. Ta usługa jest renderowanie zarówno dla osób prywatnych, firm, mężczyzn i kobiet. Kwota pożyczki dostępne zakresy z dowolnej ilości chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami poprzez e-mail: meganandreloan@gmail.com

KREDYT ZGŁOSZENIE wypełnienia i RETURN.

Pełne imię i nazwisko....................................
Osobisty numer telefonu ............................
Kraj...........................................
Adres......................................
Stan..............................
Wiek.............................................
Stan cywilny.................................
Kwota kredytu potrzebne, gdyż pożyczki .....................................
Kredyt Czas .................................
Miesięczny przychód.............................
Zawód ....................................
Czy stosowane przed? .......................

W uznaniu tych szczegółów, będziemy wysyłać nasze warunki wraz z harmonogramem spłat i Jeśli zgadzasz się z warunkami, stoisz, aby uzyskać kredyt w ciągu 24 godzin. To zależy od wagi i pilności w uzyskaniu kredytu. Chętnie czekam na szybką reakcję, Z poważaniem, Pan Megan Andre

2016.11.9 12:57:24

Witam moze ktos bedzie w stanie mi pomoc. Mam taki problem. Moj dl. przejal komornik bylo zadluzenie juz z jego prowizja ok 700 zl. Niestety nie bylam w stanie tego zaplacic. Dostalam pismo o otwarciu pomieszczen po tym pismie aby to wstrzymac dogadalam sie z nim ze bede co miesiac wplacac czesc dlugu. Splacilam juz 600 zl. Ostatnio dostalam informacje ze zostalo jeszcze do spalty ponad 400 zl gdzie wszystkie kwoty wplacone zostaly zaksiegowane czyli lacznie wychodzi mi juz ponad tysiac zlotych noe 700 tak jak bylo na poczatku. Mowil ze to sa jeszcze jakies koszty zastepstwa w egzekucji itp. Dlatego moje pytanie czy on ma takie prawo zeby sobie doliczyc jeszcze taka kwote? Bede wdzieczna za odpowiedz

2017.2.1 11:12:2

koszty zastępstwa adwokackiego sa to koszty które każdy dłużnik ponosi niestety musisz je zapłacić jest na to jakaś ustawa, koszty te są naliczane od wielkości długu. jeżeli Twój dług wynosił 700 zł koszty zastepstwa procesowego powinny wynieść 270zł

2017.2.23 18:57:5

Witam prosze o pomoc Dostalam dzis wezwanie komornicze ze zajmuje mi pensje na umowe zlecenie Sprawa jest z 2005 r .Nie rzeklam sie spadku po ojcu ojciec mial dlugi jest to ogromna kwottoCzy moze mi zabrac to 300 zł

2017.4.20 21:32:20

Szukasz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pilnej pożyczki, aby zapłacić rachunki i długów? Kplenders@outlook.com: niezależnie od kredytu należy skontaktować się z nami pocztą elektroniczną: kplenders@outlook.com.


Zainteresowani klienci powinni wypełnić nasz formularz zgłoszeniowy poniżej proszę (Poważny wnioskodawcy tylko proszę)

Wniosek o pożyczkę.

Pełne imię i nazwisko:
Kraj:
Płeć:
Telefon:
Wymagana kwota kredytu:
Czas trwania kredytu:
Miesięczny przychód:
Praca:

Dzięki Ci.

2017.5.19 14:19:56

Dobry Dzień, jesteśmy bazą pożyczkodawcy w zjednoczonym stanie
Minnesota jest tam jakikolwiek W jaki sposób jesteś chory na sytuację
finansową lub w długów e.t.c udziela kredytów Lub kredytowej dla
biznesu. Możemy zaoferować dowolny rodzaj kredytu, jaki sobie życzysz
Do przejęcia. Skontaktuj się z nami dzisiaj. deborashoral@gmail.com,
aby uzyskać więcej informacji Informacja.

2017.7.3 5:35:34

Czy ktoś tutaj potrzebuje pożyczki na spłatę długów lub długów, jeśli tak, to wystarczy, aby skontaktować się z firmą LEGI ANTONIO LOAN FIRM, która wydała pożyczkę w wysokości od 5.000,00 USD do 100 000,00 USD, czyli tylko 2% odsetek. Tutaj można się z nimi skontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej: (legiantonioloanfirm@hotmail.com)

Dzięki.

2017.7.4 14:42:59

ObecniMiałam dług wZUSsie ,który został skierowany do komornika, Po roku uzgodnilam z ZUSem że chce spłacać sama by wycofać się od sciagalnosci. Komorniczej.ZUS podpisał że mną umowę ratalna z zawieszeniem komornika.Po dwu miesiącach okazało się że zawieszony komornik nadal potrąca mi z emerytury. Dzwoniąc do komornika i pytając dlaczego mi potrąca z emerytury skoro ja się wywiązuje z ZuSem ,komornik oświadczył że jego przepis mówi że zawieszenie jest to tylko nie będzie robił innego zajęcia ,a on będzie potracal bon bierze zabezpieczenie do depozytu w Sądzie. Czulam że zawiesiła sobie pętle na szyję ja placilam raty i do komornika ,chciałam sobie udowodnić to sobie pogorszyła z emerytury zostawało mi 400 zł.,załamała się, ale dzieci zaczęli mi pomagać i musiałam się uzależnić Tak trwało 3 lata splacalam systematycznie ZUS i potrąca komornik , Obecnie już w styczniu skonczylam spłacanie w Zusie do marca jeszcze potrąca komornik ,tak trwała biurokracja o powiadomieniu przez ZUS że jestem czysta.,a potem nim komornik wysłał wysłał list powiadamiają by ZUS już mi nie potrąca z emerytury.telefonicznie odbijanie mnie jak piłeczkę. Obecnie jest już lipiec a ja pomimo telefonów wielokrotnie i próśb trzy miesiące nie mogę odzyskać od komornika mego depozytu ,choć spłatę zakończyła już w styczniu. Pół roku nie mogę zakończyć wydawało by się tak prostych spraw. Za nie płacenie ukarano mnie odsetkami ,spytam co ja mogę zrobić jak ktoś trzyma moje pieniądze przez trzy miesiące . Czy obowiązuje jakiś termin zwrotu przez komornika ,jakie ja mam prawa? Zależy mi bardzo iż jestem starsza osoba bardzo chora i te pieniądze są moim ratunkiem na leczenie , bardzo proszę niech mi ktoś pomoże bym mogła jak najszybciej odzyskać swoje pieniądze. Z góry dziekuje

2017.7.7 23:15:16

Jestem Sparks Gary Dean po imieniu. Mieszkam w Stanach Zjednoczonych, chcę korzystać z tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukiwaczy pożyczki, aby być bardzo ostrożnym, ponieważ są scam wszędzie. Kilka miesięcy temu byłem napięty finansowo, a dzięki mojej rozpaczy zostałem oszukany przez kilku kredytodawców online. Prawie straciłam nadzieję, aż przyjaciel zwrócił się do bardzo wiarygodnego pożyczkodawcy zwanego globalprovissioncompany SMART FROM HISZPANII, który pożyczył mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 50 000 USD w ciągu 3 godzin bez stresu. Używam tego medium, aby ostrzegać wszystkich poszukiwaczy pożyczki z powodu piekła, którą przeszedłem przez ręce tych nieuczciwych pożyczkodawców. I nie chcę nawet mojego wroga, aby przechodził przez takie piekło, że przeszedłem przez w ręce tych oszustw online kredytodawców, i również chcesz, abyś pomógł mi przekazać te informacje innym, którzy są również potrzebują pożyczki kiedy tylko Otrzymali również pożyczkę od globalprovissioncompany FROM HISZPANIA, modlę się, aby Bóg dał im długą drogę do kontaktu z globalprovissioncompany@gmail.com

2017.7.26 5:30:30

Czy potrzebujesz szybkiej pożyczki? Mogę pomóc w uzyskaniu kredytu w ciągu 48 godzin. E-Mail: bishopf21loan@gmail.com

Wydam pożyczkę w wysokości co najmniej 5000 euro do ponad 800 milionów euro.
Oferuję różne rodzaje pożyczek. Jakiego rodzaju pożyczki potrzebujesz?

(1) pożyczka firmowa --- dla właścicieli sklepów, sprzedawców detalicznych i hurtowni

(2) Duże kredyty dla firm - dla firm z sektora LLC i branży

(3) kredyty hipoteczne --- kupić dom lub wyremontować dom

(4) Kredyt rolniczy --- Pożyczki dla właścicieli gospodarstw rolnych

(5) Pożyczka samochodowa --- kredyt samochodowy

(6) pożyczka na życie - w przypadku operacji medycznych

(7) Pożyczka konsolidacyjna - spłatę starej pożyczki

(8.) pożyczki osobiste --- pożyczki na potrzeby osobiste

Mogę ci pomóc w pożyczce. E-Mail: bishopf21loan@gmail.com

2017.7.27 9:8:36

Jestem nazwiskiem pani Brabra. Mieszkam na Polska, chcę korzystać z tego medium, aby ostrzec wszystkich poszukiwaczy pożyczki, aby być bardzo ostrożnym, ponieważ istnieją oszustwa wszędzie Kilka miesięcy temu byłem napięty finansowo, a dzięki mojej rozpaczy zostałem oszukany przez kilku online kredytodawców prawie straciłam nadzieję Aż przyjaciel zwrócił się do bardzo wiarygodnego pożyczkodawcy zwanego pani Stella Rene, która pożyczy mi niezabezpieczoną pożyczkę w wysokości 85.000.000 bez żadnych stresów Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek kredytu, skontaktuj się z nim teraz: {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} Używam tego środka, aby ostrzec wszystkich poszukiwaczy pożyczki z powodu piekła, którą przeszedłem przez ręce tych nieuczciwych pożyczkodawców i nie chcę nawet mojego wroga, aby przechodził przez takie piekło, że przeszedłem przez ręce tych oszustw Kredytodawcy online, będę także chciał, abyś pomógł mi przekazywać te informacje innym osobom, które potrzebują pożyczki po otrzymaniu pożyczki od pani Stelli Rene, módl się, aby Bóg dał jej długie życie.

Boże błogosław ją na zawsze.

Brabra

2017.8.3 0:38:12

Witaj mr / mrs

Witamy w WESLEY DAVID LOAN FIRM,

Dajemy kredyty z przedziału od 9000 USD do 900000000 USD

Przy 2% stopie procentowej

Oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki poniżej -

Kredyty projektowe

* Pożyczki osobiste

* Kredyty konsolidacyjne

Kredyty samochodowe

* Pożyczki firmowe

Kredyty szkoleniowe

* Kredyty hipoteczne

Kredyty refinansujące

* Kredyty mieszkaniowe

Prosimy o podanie szczegółowych informacji pod adresem:

IMIĘ ......

KRAJ......

KWOTA NALEŻNOŚCI KREDYTOWA .....

NUMER TELEFONU ......

PRZEZNACZENIE KREDYTU ....

Mam nadzieję, że wkrótce od ciebie.

ADRES EMAIL - {wesleydaviloanfirm@gmail.com}
Pozdrowienia
Wesley

2017.8.16 9:42:47

Aktualnie oferujemy program pożyczek pływających po oprocentowaniu w wysokości 2% z poprawnym dowodem tożsamości.
Możesz wysłać żądanie pożyczki na dowolną kwotę pożyczki, której potrzebujesz.
Oferujemy pożyczki w wysokości od 5.000,00 USD Min. 50 000 000,00 USD Maks.
Mamy długoterminowy kredyt od pięciu (5) do pięćdziesięciu (50) lat maksymalnie.
Dajemy następujący rodzaj pożyczki: pożyczka na projekt, refinansowanie kredytu, pożyczki inwestycyjne biznesowe, kredyty samochodowe lub pożyczki, pożyczka studencka, konsolidacja zadłużenia, kredyty mieszkaniowe, pożyczki indywidualne, pożyczka na wakacje i urlop, pożyczka świąteczna i noworoczna.
Nasza firma potrzebuje również osoby, która może być naszym przedstawicielem firmy w Twoim kraju.
Skontaktuj się z naszymi Firmami SPRZEDAŻY FINANSOWEJ FIRMY STEVEN WILLIAMS za pośrednictwem poczty elektronicznej: stevenwills0001@gmail.com

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą finansową i chcesz otrzymać pożyczkę od nas, skontaktuj się z nami i podaj szczegóły poniżej i będzie to konieczne do zainicjowania
odpowiednio pożyczkę.

Imię: ___________________________
Imię: ____________________________
Płeć: _______________________________
Stan cywilny: _______________________
Adres kontaktowy: ______________________
Miasto / miasto: ________________________
Kraj: ______________________________
Data urodzenia: ________________________
Kwota wymagana jako pożyczka: ________________
Czas trwania kredytu: ________________________
Dochód miesięczny / dochód roczny: _________
Zawód: ___________________________
Cel pożyczki: _____________________
Telefon: ________________________________
Faks: __________________________________

W uznaniu tych informacji zostanie wysłane dobrze wyliczone Warunki, w tym umowa.

Dziękuję za Twój patronat!

Z poważaniem,
STEVEN WILLIAMS FINANSE FINANSIAL LOAN FIRMA
E-mail: stevenwills0001@gmail.com

2017.9.1 11:44:5

mam na imię Maxwell i jestem tutaj, aby zeznawać o pustych kartach bankomatowych, szukałem przez internet w innych, aby znaleźć kredytodawcę pożyczki i natrafiłem na aktorkę na blogu mówiąc o pustych kartach ATM, nigdy nie wierzyłem w takie rzeczy moje życie, ale ze względu na moją obecną sytuację, kiedy musiałem znaleźć środki na pokrycie wszystkich rachunków w tym czasie, postanowiłem spróbować. Ale nie uwierzysz, co się dalej stało, skontaktowałem się z hackerami za pośrednictwem adresu e-mail podanego na blogu i otrzymałem odpowiedź natychmiast, powiedziano mi, że karta może wycofać prawie 3000 dolarów za wycofanie, byłem tak szczęśliwy, że i ja zapytam, co było postępować, aby uzyskać kartę, i dali mi wszystkie informacje potrzebne. Wziąłem bardzo duże ryzyko, aby zobaczyć, jak to się skończy, zapłaciłem za koszt aktywacji, o który prosiłem, aby zapłacić, a po tym otrzymałem pocztę od firmy dostarczającej, aby wysłać mój adres kontaktowy, gdzie chciałem, aby moja karta była a ja ufałem Bogu, że powinno być prawdziwe, po 48 godzinach otrzymałem paczkę i oto była karta i instrukcja instruktażowa. Szybko zalogowałem się do internetu i dokonałem zakupu online z kartą i działa, a także udał się do najbliższego bankomatu, aby przetestować i działał. Jestem tak szczęśliwy i wolny od wszystkich swoich debet. Chętnie do cardscodehackers@gmail.com możesz się z nimi skontaktować, jeśli potrzebujesz pomocy.

2017.9.3 12:38:59

Szukam pożyczki firmowej, kredytu osobistego, mieszkaniowego, kredytu samochodowego, pożyczek studenckich, konsolidacji pożyczki, pożyczek niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp. Lub odmówiono kredytu z banku lub umów z jednego lub więcej powodów finansowych. Prawdopodobnie jest to jego decyzja o pożyczeniu! Jestem pastorem prywatnego pożyczkodawcy, pożyczką dla firm i osób fizycznych po niskim i przystępnym oprocentowaniu 2%. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami po uzdrowieniu po przekazaniu kredytu w ciągu 48 godzin. KONTAKT: (winniefredwalter@gmail.com)

Szczegółowe informacje o aplikacji

Nazwa:
Identyfikator książki Face Book:
Data urodzenia:
Piętro:
Stan:
Adres:
Lokalizacja
Stan:
stan
Kraj:
Telefon:
El. adres:
Cel pożyczki Status:
Kwota kredytu:
Czas trwania kredytu:
Miesięczny dochód netto.

Z powrotem do mnie jak najszybciej z pomocą tych informacji
Aby uzyskać więcej informacji.
Mam nadzieję usłyszeć od ciebie.


Dziękuję i niech Bóg Ci błogosławi,

Pan Walter

2017.9.4 13:4:39

Oferta kredytowa @ 2% stawka !!!

Nasza firma jest organizacją prawną, która została stworzona, aby pomóc ludziom, którzy potrzebują pomocy, np. Pomocy finansowej. jesteśmy firmą finansową w Stanach Zjednoczonych.
Więc jeśli masz trudności finansowe z bałaganem finansowym i potrzebujesz pieniędzy, aby rozpocząć własną firmę lub potrzebujesz kredytu na spłatę długów lub płacisz rachunki, rozpocznij dobry biznes lub pożyczasz trudności dotyczące banków lokalnych, skontaktuj się z nami dziś Email: ohioloans85@gmail.com


Panie Scotty

2017.10.6 0:8:26

UPDATE ON LOAN REQUIREMENT

If you are in need of some financial support and you can pay back the loan at a given period.? *Need 100% financing contact Email : (bdsfn.com@gmail.com )
(anatiliatextileltd@gmail.com)
(bdsfn.com@gmail.com)
What is your situation? *Need 100% financing *Can't verify income *Can't verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2017 at the cheapest interest rate of %. For more details email
us today via email:(bdsfn.com@gmail.com)

For more details :Email : bdsfn.com@gmail.com
Name :
Country :
Phone number :
Amount Needed as Loan :
Purpose of Loan :
Have you applied for loan online before (yes or no)
Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova

2017.11.1 18:22:50

Nazywam się Dr Wilson Jones ze Szpitala Specjalistycznego Irrua, jestem specjalistą w dziedzinie chirurgii narządów i zajmujemy się kupowaniem organów od ludzi, którzy chcą sprzedać, jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerek. Nie zwlekaj i wróć do nam, abyśmy mogli kontynuować dalej. I to jest nasz e-mail, jeśli jesteś gotowy sprzedać swoją nerkę.

irruaspecialisthospital@gmail.com

2017.11.6 6:33:19

Oferujemy kredyty prywatne, komercyjne i osobiste o bardzo niskim rocznym oprocentowaniu wynoszącym zaledwie 2% w okresie rocznym do 50 lat w dowolnym miejscu na świecie. Oferujemy pożyczki o wartości od 5 000 do 100 milionów euro. Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Czy tracisz w nocy sen, martwiąc się, jak uzyskać prawowitego pożyczkodawcę? Czy gryzisz paznokcie szybko? Zamiast uderzać w ciebie, skontaktuj się teraz z Mark Home Loan (Loan Services), specjalistami, którzy pomagają powstrzymać złą historię kredytową, aby znaleźć rozwiązanie, że zwycięstwo jest naszą misją. E-mail: Info.newspring.kredit@gmail.com
Wnioskodawcy muszą wypełnić formularz wniosku po otrzymaniu pożyczki:
POŻYCZKA FORMULARZA APLIKACYJNEGO
Twoje imię i nazwisko *
Twój e-mail *
Twój numer telefonu *
Twój adres *
Twoje miasto *
Stan / Prowincja *
kraj *
Seks *
Data urodzenia *
Masz konto? *
Złożyłeś już wcześniej wniosek? *
Potrzebna kwota pożyczki *
Długość pożyczki *
Cel pożyczki *
Czy ubiegasz się w jakiejkolwiek firmie pożyczkowej przed *
Wyślij mi zeskanowaną kopię swojego dokumentu tożsamości: *
E-mail pożyczkodawcy: Info.newspring.kredit@gmail.com
pozdrowienia,
PanMark Moel.
Info.newspring.kredit@gmail.com

2017.11.13 13:35:45

Chcemy poinformować opinię publiczną, że PATRICIJA BODNAROVA LOAN COMPANY obecnie udziela pożyczki w przystępnej cenie 2% rocznie. Dajemy minimalną kwotę pożyczki w wysokości 5.000,00 EURO i maksymalną kwotę 100 000 000,00 EURO. Jeśli potrzebujesz środków finansowych na rozwój biznesu, cele rolnicze, spłatę zadłużenia, pożyczkę na samochód i pożyczkę edukacyjną, możemy Ci pomóc. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego programu kredytowego, zalecamy skontaktowanie się z naszym oficjalnym adresem e-mail podanym poniżej: (PATRICIJABODNAROVALOANFIRM@GMAIL.COM)

2017.11.17 22:8:23

Dzień dobry dla wszystkich obywateli Chile.
Nazywam się Mr Miguela Roland. Pochodzę z Chile, z którym byłem
oszukałem wiele razy, odkąd poszedłem po pożyczkę, byłem
oszustwo w wysokości 1500 USD, ale staram się nie poddawać. czas w jakiejś firmie, którą złożyłem, zawsze kazał mi płacić za ubezpieczenie, rejestrację, przelew mojej pożyczki i wiele innych, więc ja
zdecydowałem, że nigdy nie będę ubiegał się o pożyczkę w moim życiu, więc zacząłem
płacz, ponieważ pieniądze, które straciłem, mają dla mnie coś, czego potrzebuję, więc ja
przysięgam, nie będę ubiegał się o pożyczkę bez względu na warunek.
Ale moja żona była bardzo chora i nie mam pieniędzy, by zapłacić
rachunek za szpital, więc mój dobry przyjaciel dał mi adres e-mail aldenmooresloanfirm@gmail.com i powiedział mi, że kiedyś szukał i dostał pożyczkę od firmy pożyczkowej bez stresu. i wysłałem im wiadomość z prośbą o pożyczkę, a oni odpowiedzieli iw ciągu kilku godzin moja pożyczka została wysłana do mnie i byłem bardzo szczęśliwy i dziś polecam firmę Alden Moore jako najlepszą firmę pożyczkową o Internecie. TO JEST TO, CO MNIE POTRZEBNA, ABY ZROBIĆ PRZED MOJĄ OBCIĄŻENIEM MOJEJ POŻYCZKI. poprosili mnie o wypełnienie formularza wniosku, który zrobiłem i dowodu osobistego.
 Powiedziano mi, że pożyczka była
gotowy i dał mi rachunek, na którym zamierzają wpłacić
pożyczki, więc byłem zobowiązany do zapłaty podatku od pożyczki, ale byłem bardzo
przestraszony, i poszedłem dalej i zapłaciłem za opłatę podatkową. Mam pożyczkę w wysokości $
580 000,00 bez opóźnień. dali mi pożyczkę w kilka godzin po tym, więc poszedłem do
szpital i zapłacił rachunki za szpital. więc teraz chcę doradzić tym, którzy znajdują się w trudnej sytuacji finansowej, aby skontaktowali się z firmą Alden Moore, ponieważ nie zawiodą.
więc proszę tych, którzy są w potrzebie pożyczki. Proszę, chciałbym
skontaktuj się z nimi za pomocą następującego adresu e-mail:
aldenmooresloanfirm@gmail.com i policz się z tego
problem, ponieważ tutaj jest rozwiązanie twoich problemów.
więc będę czekał, aż usłyszysz swoje świadectwo i uwierzysz w Boga
i uwierz w siebie i pamiętaj, że żadne warunki płatności nie są akceptowalne.

2017.11.22 22:10:53

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swój dług, jeśli tak, napisz do nas na: pcl846509@gmail.com

2018.3.13 7:47:42

chcę podziękować za zachód od apeksloans za udzielenie mi pożyczki. Kilka razy próbowałem uzyskać pożyczkę, dopóki nie spotkam się z panem na zachód od apeksloan i udzielił mi pożyczki. jeśli potrzebujesz dzisiaj pożyczki, zrób to za pośrednictwem apexloans@yahoo.com

2018.3.15 12:26:0

Dzień dobry wszystkim,
Nazywam się Lisa Scott, chcę użyć tego medium, aby podzielić się tym świadectwem o tym, jak otrzymałem pożyczkę od Legit Loan Company. Kilka miesięcy temu byłam obciążona finansowo, pilnie potrzebowałam pożyczki, więc skontaktowałam się z tak wieloma firmami i nie otrzymałem żadnej pożyczki po tak wielkim wysiłku i płatnościach, zostałem oszukany w łącznej kwocie 3 000 ?, stałem się bardziej sfrustrowany i zdesperowany aż do pewnego wiernego dnia, postanowiłem skontaktować się z moim przyjacielem, który niedawno dostał pożyczkę przez Internet, opowiedziałem jej o mojej sytuacji finansowej, a potem powiedziała mi o tej legalnej i prawdziwej spółce pożyczkowej o nazwie SUSAN WEALTH LOAN COMPANY (susanwealthloancompany @ gmail.com). Skontaktowałem się z Firmą i otrzymałem Warunki Firmy, które zaakceptowałem i ku mojemu największemu zaskoczeniu w ciągu 48 godzin, moja kwota pożyczki w wysokości 40 000 EUR została zatwierdzona i przeniesiona na moje konto. Wierzę, że inni ludzie również składają zeznania o tym samym uczciwym pożyczkodawcy. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki? prosimy o kontakt ze Spółką za pośrednictwem poczty elektronicznej: susanwealthloancompany@gmail.com

2018.3.27 12:3:20

Witajcie, moi dobrzy ludzie, jestem Marta z Polski, przyszedłem na stronę do preferencji firma, która użycza mi pożyczki w wysokości 48 000 PLN na moje lekarstwa dla dzieci, od tej pory szukam pomocy finansowej, ale wszystko dzięki Bogu, że znajdź firmę o nazwie Stella Rene, w której wypłacam gotówkę i potwierdzam moją pożyczkę bez żadnego stresu, a dzisiaj mój syn jest już obsługiwany, więc moi ludzie nadal są w prawdziwym i legalnym e-mailu kontaktowym firmy pożyczkowej poniżej (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) skontaktuj się z nią twoja szybka i niezawodna pożyczka dzisiaj, ponieważ ona jest legit% 100.

Niech Bóg błogosławi mi Stellę Rene.
Martha

2018.4.23 4:42:56

Witajcie, moi ludzie, jestem Sajalem i obywatelem Polski, cierpiałem wcześniej pod względem kredytowym, ale dziś jestem tak szczęśliwy, że firma o nazwie Stella Rene Loan Firm pomoże mi dzisiaj uzyskać kredyt, a ja przekazuję i instruuję, jak mi powiedziano do zrobienia i dziś po prostu dostaję mój kredyt w wysokości 900 000 PLN i jestem bardzo szczęśliwy, a jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z tym e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} Jest bezpieczna i bezpieczna dla biznesu i innych kredytów dla bezpiecznego życia. odpowiedź na wszystkie nasze problemy kredytowe, więc skontaktuj się dzisiaj z CEO i zdobądź własny kredyt, a ja będę tutaj, czekając, aby usłyszeć twoje dobre świadectwo, postępuj zgodnie z instrukcjami, jak jesteś kierowany i na pewno będziesz miał pożyczkę, ponieważ mam przez to przeszedłem i kredyt jest prawdziwy, dziękuję i niech Bóg błogosławi Stellę Rene za pomoc w przyznaniu mi kredytu dzisiaj.

Sajal


2018.5.8 8:28:42

Witajcie, moi ludzie, jestem Sajalem i obywatelem Polski, cierpiałem wcześniej pod względem kredytowym, ale dziś jestem tak szczęśliwy, że firma o nazwie Stella Rene Loan Firm pomoże mi dzisiaj uzyskać kredyt, a ja przekazuję i instruuję, jak mi powiedziano do zrobienia i dziś po prostu dostaję mój kredyt w wysokości 900 000 PLN i jestem bardzo szczęśliwy, a jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z tym e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} Jest bezpieczna i bezpieczna dla biznesu i innych kredytów dla bezpiecznego życia. odpowiedź na wszystkie nasze problemy kredytowe, więc skontaktuj się dzisiaj z CEO i zdobądź własny kredyt, a ja będę tutaj, czekając, aby usłyszeć twoje dobre świadectwo, postępuj zgodnie z instrukcjami, jak jesteś kierowany i na pewno będziesz miał pożyczkę, ponieważ mam przez to przeszedłem i kredyt jest prawdziwy, dziękuję i niech Bóg błogosławi Stellę Rene za pomoc w przyznaniu mi kredytu dzisiaj.

Sajal

2018.5.8 8:31:4

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika