Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

UMOWA Z ORANGE - reklamacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam. 2-3 tyg. temu podpisałem umowę z Orange na Orange Free Net 5 GB LTE. Z tym że, pracownik w salonie był na tyle niemiły, że nie wyjaśnił mi do końca warunków umowy których NIE BYŁO na umowie, a powiedział mi je dopiero po podpisaniu umowy. Gdy powiedziałem, że chce zrezygnować to powiedział "już za późno". Zgłaszałem juz raz reklamacje - odrzucona. Złożyłem drugi raz i czekam. Nie zostałem poinformowany, że: -internetu LTE nie bedzie w mojej miejscowosci -żeby połączyć się z netem muszę zmieniać karte SIM w telefonie -opłata aktywacyjna 29zł czy moge sie na to odwołać, aby przyjeli moją reklamację? Mam dosyć i będę walczyć, aby ten internet wycofać. BŁAGAM POMÓŻCIE MI, ŻONA PŁACZE PO NOCACH, JUŻ NIE DA SIE TEGO ZNIEŚĆ Czy mogę zawiadomić UOKiK, czy to coś da? Czuje sie strasznie oszukany


    Odpowiedz Cytuj
  • jak napisać reklamację do orange wzór?
  • Reklama

  • Niestety, ale odstąpienie od umowy jest możliwe tylko w przypadku zakupów na odległość (telefonicznie lub w sklepie internetowym). Jakie dokładnie kwestie nie zostały Ci wyjaśnione lub nie są dla Ciebie korzystne? Czy masz już jakieś inne usługi abonamentowe w naszej sieci a jeśli tak to, jakie? Kupiłeś ofertę Orange Free Net z urządzeniem czy bez urządzenia? Gdzie dokładnie chcesz korzystać z internetu? Możesz podać miejscowość?
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane