Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

windykacja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Prosze o pomoc w napisaniu pisma do firmy windykacyjnej o przedawnieniu długu.Minęło już 5 lat a firma nadal żąda zwrotu i dopisuje odsetki wyższe niż w lombardzie.Czy mam napisać że nie posiadam długu w tym banku czy napisać że dług jest już przedawniony?Czy ktoś mógłby odpisać i poradzić?

  Odpowiedz Cytuj
 • Witam i proszę o pomoc a mianowicie. Dostałem wezwanie od P.R.E.S.C.O Group sp. z o. o. przysłała wezwanie do zapłaty tytułem: PRESCO INVESTIMENTS s.a.r.l zajmująca się windykacją i obrotem wierzytelności informuję , że na podstawie art. 509 Kodeksu Cywilnego zakupiła od: CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o wymagalne wierzytelności wynikające z niezapłaconych dokumentów wymienionych na odwrocie (podam w dalszej korespondencji ) . Oznacza to , że od dnia 2010-06-18 M.B jest naszym dłużnikiem . Zadłużenie kształtuje się następujące: Należność Głowna 832,70zł Odsetki: 967,85 Wpłaty dokonane: 0,00 RAZEM 1800,55 No i podali dane do przelewu abym dokonał dnia 2010-08-27 . Daty dokumentu które miałem zapłacić : 2001-09-17 data płatności 2001-10-01 kwota dokumentu 201,70zł 2001-10-01 data płatności 2001-10-15 kwota dokumentu 1,00zł 2001-10-01 data płatności 2001-10-15 kwota dokumentu 130zł 2001-10-16 data płatności 2001-11-30 kwota dokumentu 500zł Wiem iż w roku tam chyba 2004 przysyłali jakieś dokumenty z KRUKA nie przebywałem w Polsce . Dzisiaj 2010-08-23 dostałem taki dokument czy czasami nie jest przedawniony proszę o pomoc gdzie byli przez tych kilka lat? i skąd odsetki w wysokości 967,85zł co robić pomocy
 • Reklama

 • Witam Jesteśmy firmą windykacyjną , udzielamy też porad prawnych. Zapraszamy do kontaktu. http://abarona.pl/
 • Mam problem z firmą windykacyjną Intrium Justitia.Miałam zadłużenie na kwotę 1400 zł.wpłaciłam 200 zł.i zadzwoniłam do nich aby resztę rozłożyć na raty bo nie jestem w stanie zapłacić całej sumy naraz,ale pan z którym rozmawiałam zaczął mnie straszyć sądem i powiedział że nie ma możliwości,aby rozłożyć na raty.Proszę pomóżcie bo nie wiem co mam robić mam 2 dzieci i ledwie starcza mi na życie.
 • witam mam ten sam problem z ta firma pracuja tam ludzie chyba najgorszego pokroju to jak strasza i potrafia zle sie wyrazac to szok.nie mozna wogole sie z nimi dogadac zadnych rat ani niczego podobnego moja sprawa poszla do sadu do lublina i zobaczymy co dalej bo z czego splacac to niemam .
 • Witam Jesteśmy firmą windykacyjną , udzielamy też porad prawnych. Zapraszamy do kontaktu. http://abarona.pl/ rozprawiacie się w kontraktach na roboty budowlane?
 • Witam Jesteśmy firmą windykacyjną , udzielamy też porad prawnych. Zapraszamy do kontaktu. http://abarona.pl/ rozprawiacie się w kontraktach na roboty budowlane? Piotr, chyba nie zauważyłeś, ale tu ktoś odpowiedział na Twoje zapytanie: http://e-prawnik.pl/forum/biznes/windykacja-naleznosci/szukam-skutecznej-firmy-windykacyjnejprosze-o-porade-1.html&page=2
 • Witam Jesteśmy firmą windykacyjną , udzielamy też porad prawnych. Zapraszamy do kontaktu. http://abarona.pl/ rozprawiacie się w kontraktach na roboty budowlane? Piotr, chyba nie zauważyłeś, ale tu ktoś odpowiedział na Twoje zapytanie: http://e-prawnik.pl/forum/biznes/windykacja-naleznosci/szukam-skutecznej-firmy-windykacyjnejprosze-o-porade-1.html&page=2 dzięki, rzeczywiście nie zauważyłem. Już nie pytam więcej :)
 • Jesteśmy dobrą wrocławską firmą windykacyjną. Jeżeli potrzebujesz porady
 • proszę o pomoc znalezienie dobrej firmy windekacyjnej z krakowa mam do odzyskania dług od byłej koleżaki kturej podżyrowałam kredyt niestety przestala placic rsty kredyt został wypowiedziany i ja musiałam spłacić cały dług na stan dzisiejszy zostało 12 tyś nadomiar złego uciekła do niemiec a ja wegetuje bo musze spłacic dług ktury zaciagłam zeby spłacic jej bardzo prosze o pomoc
 • To jest klasyczna sytuacja, kiedy należało pomyśleć przed podpisaniem umowy. Teraz pozostaje jedynie pozew cywilny w ramach roszczenia regresowego i egzekucja w Niemczech, , jeśli będzie z czego egzekwować. W efekcie musi Pani liczyć się z dodatkowymi kosztami i wątpliwym finałem sprawy.
 • Czyli mogę zapomnieć o pieniądzach bo nie stać mnie na sąd a pewnie żadna firma windykacyjna nie podejmie się takiej sprawy
 • Nie koniecznie, niektóre firmy windykacyjne pobierają tylko opłatę w wysokości % prowizji. Wiem że Lexperto za etap polubowny bierze do 9% prowizji bez dodatkowych opłat. Nie wiem jak jest w Debitum, Akord, Arena,Inkasco. Tym nie mniej warto spróbować.
 • Można próbować zadzowić do GPF Talio z Krakowa. Zajmują się m. in. sprawami wezwań z PRESCO INVESTIMENTS, ULTIMO itp. Telefony i adres znajdziesz w googlach.
 • Już polecałam lexperto więc pozwolę sobie przedstawić ich ofertę. Mam nadzieje że komuś pomoże: Etap polubowny do 9% prowizji (brak dodatkowych opłat) Etap sądowy i egzekucyjny 15% prowizji Jeśli sprawa nie zakończy się sukcesem klient jest zwolniony z opłat.
 • Witam znacie firmę windykacyjną w Warszawie która skutecznie z windykuje firmę pożyczkową która jest mi winna 9 tyś - Spółka nie wykupiła obligacji korporacyjnych bo straciła płynność finansową - i do sądu złożyli wniosek naprawczy - czyli unika z płaty długu - pozdrawiam
 • Polecam kancelarię Dariusza Staniszewskiego. U mnie ogarniają całą windykację. Plus jest taki, że jak dłużnik zaczyna kombinować z wnioskami do sądu, etc. to prawnik od razu wie jak temu przeciwdziałać. A z normalnymi firmami windykacyjnymi to niestety różnie to bywa.
 • Maciej
  Wysłany: 2016-05-30 15:35:59

  Nie przyjmie nikt takich kwot.
 • Niewiedziałem jak wyliczyć odsetki od zaległości, pomógł mi kalkulator na eNakaz.pl ,oblicza odsetki od wielu wpłat dłużnika.
 • kaska
  Wysłany: 2018-06-11 22:50:21

  Takie są właśnie skutki nieuważnego czytania umowy. Polecam w takim razie skontaktować się z prawnikiem w celu rozwiązania sprawy https://kancelariahilarowicz.pl/windykacja . Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo może uratować sprawę dobra kancelaria !
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane