Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Plagiat w pracy magisterskiej.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam.

  Mam problem z pracą magisterską.

  Oddałem prace do sprawdzenia profesorowi i recenzentowi jakieś 2 tygodnie temu.

  Dziś po braku kontaktu z ich strony, postanowiłem sam zadzwonić i dowiedzieć się czegoś na temat ewentualnych poprawek w pracy. Dowiedziałem się niestety że w przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie w dyrektorem do spraw studenckich w związku z plagiatem. Niestety niczego więcej nie chciano mi powiedzieć.  Jestem studentem nauk humanistycznych. Co może mi grozić? Grozi mi wydalenie skoro sprawa zaszła aż do dyrektora? Czy to nie przesada, skoro prace poszła do sprawdzenia a nie do oddania jako wersja oficjalna? Przecież to praca magisterska, a nie doktorska czy profesorska?  Pomocy, bo mi ciśnienie skacze.


  Odpowiedz Cytuj
 • Skoro oddałeś pracę do sprawdzenia a nie jako formalnie gotową to nie rozumiem całej sytuacji. Czy oby nie przepisywałeś słowo w słowo ze źródeł?
 • Reklama

 • Obawiam się trochę. Znalazłem na necie że, jednej dziewczynie unieważniono pracę mgr. i nakazano 8 miesięcy prac społecznych!! Sic!! Nie przepisywałem słowo w słowo, dużo tłumaczyłem, zmieniałem szyk wyrazów, dodawałem i rozbudowywałem zdania, także o to co sam znalazłem. Jak praca magisterska ma być odkrywcza skoro to powielanie!! Osoba pisząca pracę jest w takim razie na starcie uznawana za plagiatora!?! Nie rozumiem czemu nie dało się zwrócić mi na to uwagę bez całej tej akcji...
 • co to za uczelnia?? jaki kierunek??
 • Często problemem jest nieumiejętnośc pisania pracy mgr, co może być omyłkowo wzięte przez kadre akademicka jako proba oszutwa.
 • Najlepiej jeśli sprawdzisz sobie pracę przed oddaniem przez program plagiator jako użytkownik indywidualny. Sms sie płaci albo przelewem, siostra tak zrobiła.
 • no tak ale taka przyjemnośc trochę kosztuje...
 • Zapraszam to przetestowania programu antyplagiatowego pozwala on na sprawdzanie różnych tekstów typu prace dyplomowe, artykuły. Sprawdza wszystkie zdania w tekście czy któreś z nich nie jest plagiatem następnie podkreśla na czerwono zdania w których znalazł plagiat i określa procentową ilość plagiatu. Program pobierzesz na stronie antyplagiat.net Filmik instruktażowy youtube.com/watch?v=TWxQZrZMU2U&feature=youtu.be
 • rr
  Wysłany: 2016-06-11 12:25:12

  i jak sie skonvzyla sprawa?
 • Marek
  Wysłany: 2016-08-01 10:51:58

  Ja pisałem sam, korzystając z materiałów i wskazówek zawartych tu http://www.forum.pisanie-prac.org.pl/prace-magisterskie-przyklady-t2011.html Ewentualnie jeśli już nie mamy czasu to kupować prace, ale tylko od zaufanych firm.
 • poprawa-plagiatu
  Wysłany: 2016-10-03 21:41:25

  Nie tylko poprawiam błędy ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe, stylistyczne, lecz również podkreślam powtórzenia, podpowiadam, czym je zastąpić, redaguję tekst i pomagam przy kompozycji. Możesz spokojnie przelewać na papier swoje myśli nieuczesane. Ubierzemy je potem w zgrabniejsze słowa Jeśli nie jesteś pewien, czy to właśnie tego potrzebujesz. Napisz do mnie na adres; poprawa-plagiatu@wp.pl GG 46377435 Szybkość, anonimowość, 100% gwarancja potwierdzona raportem.
 • szymon-z-nazaretu
  Wysłany: 2018-05-06 11:00:42

  No ten program anty-plagiat z antyplagiat.net całkiem niezły
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane