Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

zdjęcia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam!
    Ostatnio znalazłam swojej zdjęcie na pewnej stronie internetowej, ktoś mi je zrobił podczas koncertu i umieścił bez mojej zgody. Czy to jest naruszenie prawa? Uważam, że ten kto to zrobił powinien zapłacić mi odszkodowanie! jak o to zawalczyć???

    Odpowiedz Cytuj
  • Witam, Zerwałam niedawno z chłopakiem. Rozstanie odbyło się w pokojowej atmosferze, mimo iż poszłam do innego. Niestety, mój były ma moje nagie zdjęcia i filmik , gdy się rozbieram i uprawiamy seks. Powiedział, że go nie usunie, gdyż chce mieć pewność, że nie będę go obgadywac przy naszych znajomych. Czy jeśli nie wykorzystuje on tych zdjęć i nie szantażuje mnie nimi to łamie prawo i mogę go o to oskarżyć czy nic mu nie można zrobić? Dodam iż zdjęcia i filmik były dobrowolne i sama je wysłałam.
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane