Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Komornik zabrał cała wypłatę.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam .

  nie wiem co mam robić czy sobie odpuścić i mieć z głowy dług (jeśli to faktycznie całość) czy walczyć o moje pieniądze?
  Pracuje na umowę o prace moje wynagrodzenie w tym miesiącu wyszło 1666.44 zł z czego komornik zabrał sobie dziś 1447.18 zł plus 30 zł prowizja za przelew egzekucyjny. Nie wiedziałam wcześniej że mam komornika ponieważ pisma szły prawdopodobnie na adres pod którym nie mieszkam od dawna. Dowiedziałam się o komorniku kiedy założyli mi blokadę na konto.
  Podczas telefonu do kancelarii powiedziałam pani że wysłałam im pismo o ściągnięciu blokady rozłożenie długu na raty i aktualnym adresie . Pani dosłownie to olała . Powiedziałam że zostawili mi na koncie 230 zł i jestem bez środków do życia nie mam nawet na rachunki. Pani stwierdziła że takie są skutki nie spłacania swojego zobowiązanie !!

  Nie mam pieniędzy na dojazdy do pracy na jedzenie i opłatę rachunków trochę ciężko zrobić to wszystko mając 230 zł do 10 kolejnego miesiąca. Komornika to nie obchodzi .
  Co mogę w takiej sytuacji zrobić ? Wiem że komornik powinien zostawić mi jakieś pieniądze ale co ja mam zrobić oni twierdzą że zrobili wszystko dobrze .
  Prosze o jakąkolwiek poradę .

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane