Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

odwołanie od decyzji sądu- potrzebna pomoc, jak je napisać?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam

  Niedawno sąd orzekł decyzję w sprawie rozwodu. W jaki sposób mam napisac odwołanie od decyzji sądu?

  Odpowiedz Cytuj
 • Za malo pani napisala. Najlepiej bedzie jak sobie pani poszuka na sekcji dokumenty na tym portalu, pism sądowych i albo pobierze je za darmo albo zapłaci za to dosłownie kilka złotych. Ja pare miesiecy temu pobierał pismo sądowe, i nie dałem wiecej niz 6 zł zdaje sie za ten dokument.
  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Odwołanie od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

  Boję się, że Zakład Ubezpieczeń społecznych nałoży na mnie opłatę dodatkową za niezapłacenie składki na ubezpieczenie społeczne. Czy od takiej decyzji przysługuje odwołanie?

 • Odwołanie od decyzji składane do sądu powszechnego

  W jakich przypadkach można zaskarżyć decyzję administracyjną do sądu powszechnego?

 • Koncesja a przekształcenie spółki cywilnej w jawną

  W wyniku przekształcenia obligatoryjnego spółki cywilnej w spółkę jawną została podjęta decyzja o wygaśnięciu zezwolenia na handel alkoholem. Na jakiej podstawie, skoro jest to przekształcenie niezależne od podmiotu? Czy istnieje baza aktów prawnych, z której można skorzystać odwołując się od decyzji o wygaśnięciu zezwolenia i gdzie taką pomoc można uzyskać?

 • Miejsce złożenia odwołania od decyzji ZUS-u

  Po uprawomocnieniu się wyroku, w którym sąd przywrócił mi prawo do renty, ZUS wydał decyzję o wypłacie zaległych świadczeń, ale bez odsetek. Odsetek tych chcę domagać się od ZUS-u. Do którego inspektoratu powinienem złożyć odwołanie od tej decyzji? Do chwili wydania wyroku mieszkałem w Puławach, obecnie (również w chwili wydania decyzji) - w Warszawie.

 • Odwołanie od decyzji o przeniesieniu i zwolnieniu

  Czy na decyzję o przeniesieniu lub zwolnieniu funkcjonariusza Policji służy odwołanie?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane