Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebuje wzoru pisma

Pilnie potrzebuje wzór pisma do sądu - Sprawa jest taka : Jestem po rozwodzie od stycznia, i dopiero teraz dostałem wezwanie do zapłaty na kwote 200zł . Niestety moja sytuacja finansowa nie pozwala mi na zapłacenie tak pokaźnej sumy. , Jestem osobą bezrobotną bez prawa do zasiłku i właściwie niemam stałego źrudła dochodów w utrzymaniu się na powieszni pomaga mi rodzina , ale nie mogę liczyć na tak dużą pomoc jak 200zł . Chciałbym złożyć wniosek o zwolnienie mnie z w/w opłaty sądowej ze względu na moją sytuacje finansową (mam nadzieje że sąd przychyli się do mojego wniosku),(proźby). Problem w tym że nigdzie nie moge znaleść wzoru takiego pisma - Będe wdzięczny za pomoc Maciek.

2005.3.29 21:8:25

Odpowiedzi w temacie: Potrzebuje wzoru pisma (3)

Poproś o pomoc w sekretariacie Sądu Wydziału Rodzinnego tam gdzie toczyła się sprawa. Nadmień o jaką sprawę chodzi podaj sygnaturę akt i pani sekretarka poinformuje cie jak to napisać. Mogę tylko podpowiedzieć, że wygląda to zupełnie prosto w formie prośby wzór: Imię i nazwisko miejscowość., data adres Do Sądu ................... Wydział ............ w .............. dot. spr.nr sygn. akt Prośba Proszę o zwolnienie mnie z kosztów sądowych w sprawie nr. sygn. akt...Prośbę swą motywuję tym, że w chwili obecnej jestem osobą bezrobotną bez prawa do zaiłku. Utrzymuje mnie rodzina. Nadmieniam, że kwota ta jest dla mnie zbyt wysoka bym mógł ją zapłacić. Proszę Wysoki Sąd o przychylenie się do mojej prośby. podpis

2005.12.21 21:20:51

Je3st to pozew o zwolnienie od kosztow sadowych mam taki wzor jak chcesz odezwij sie na emeil pozdraiam

2006.4.13 12:0:11

Zajrzyj na stronę lexshop.com.pl Posiadają w ofercie dużo różnych wzorów pism.

2019.7.31 11:3:6

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika