Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Przymusowe Leczenie a Sąd Rodzinny

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Przyszło do mnie z Sądu Rodzinnego wezwanie na badanie alkoholowe. Z wnioskiem do Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zwróciła się moja eks żona, z którą mieszkam pod jednym dachem. Co mam zrobić? To jakieś nieporozumienie. Ona podała, że są awantury, że ciągle piję itd. Wydaje mi się, że chce mnie eksmitować i zamieszkać ze swoim kochankiem.  Odpowiedz Cytuj
 • Witam Obejżyj film "Tato" , a da on Ci obraz wizji na Sąd Rodzinny chociaż jest to inna tematyka. Odnosnie odwyku to jestes na pozycji przegranej i będziesz musiał odbyć leczenie,jest kilka sposobów abyś zawiesił to leczenie, np. praca, a njpewniejszym zawieszeniem jest leczenie dochodzące, które podejiesz sam w poradni leczenia uzależnień alkoholowych. za uczestnictwo w leczeniu otrzymasz zwolnienie L4. Z takiej terapi napewno cos wyniesiesz. pisałeś coś o exsmisji, kazda interwencja policji jest nie na twoją kożyść, więc udaj się do dzielnicowego i opowiedz że żona wzywa policję bez podstawnie, bo chce byc w mieskaniu z kochankiem sama a ciebie chce się pozbyć bo trójkonty ci nie pasują, Pamientaj że zona w kazdej zgłaszanej sprawie bedzie powoływać się na twoje leczenie . daj jakieś namiary skajpa lub tel to pogadamy dłużej. Ja to przerabiałem tylko w problematyce jaka zawiera film, Trzymaj się
  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Przymusowe leczenie psychiatryczne

  Jakie obowiązki ciążą na lekarzu kierującym osobę na przymusowe leczenie psychiatryczne?

 • Uchylenie postanowienia dowodowego

  Mój świadek po raz 3-ci nie zgłosił się na sprawę. Chyba nie chce zeznawać. Jak wycofać go z rozprawy?

 • Skierowanie na przymusowe leczenie

  Czy osoba bliska może wystąpić do sądu o wydanie nakazu leczenia alkoholika?

 • Skierowanie na przymusowe leczenie alkoholowe

  Moja 50-paro letnia córka jest uzależniona od alkoholu. Do tej pory się nie leczyła i nie chce podjąć dobrowolnie leczenia. Utrzymuje się ze świadczenia rentowego, choć jego kwotę przeznacza na alkohol. Ja jestem starszym człowiekiem i choć z nią rozmawiam, to rozmowy są bezskuteczne. Widzę jak niszczy swoje zdrowie, ale nie wiem jak jej pomóc. Chciałbym, jeśli to możliwe złożyć wniosek do sądu o przymusowe leczenie, bo ona dobrowolnie się nie podda na pewno. Czy mogę złożyć taki wniosek do Sądu Rejonowego, a jeśli tak czy opłata jest wysoka od takiego wniosku?

 • Skierowanie na przymusowe leczenie

  W jaki sposób można skierować osobę z zaburzeniami psychicznymi na przymusowe leczenie w Szpitalu Psychiatrycznym? W jaki sposób można skierować osobę uzależnioną od alkoholu na leczenie przymusowe?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane