Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Wniosek o zmianę kuratora zawodowego.

Witam, zwracam się z pytaniem; W jaki sposób można zmienić kuratora zawodowego i gdzie wysłać pisno w tej sprawie?
Bardzo proszę o jaką kolwiek podpowiedź w tej sprawię.

2014.8.7 18:4:12

Odpowiedzi w temacie: Wniosek o zmianę kuratora zawodowego. (8)

Witam Karolina trzeba napisać pismo do zespołu kuratorów i składa się je w sądzie z kont został ci przydzielony kurator zycze powodzenia

2017.5.25 17:34:25

dzień dobry chciałam sie zapytać na jakiej podstawie można wnioskowac o zmiane kuratora

2017.12.14 10:27:38

Witam. Od dłużdszego czasu mam problem z kuratorem zawodowym. Na razie słyszę że mam jedno wyjście czyli inne miasto jak to zmienić?

2018.2.2 20:0:0

Z tego co wiem to tylko zespół kuratorów może coś zmienić. A tak czy inaczej reka ręke myje więc to nie rozwiązanie

2018.2.3 21:58:36

Mi się raz udało skutecznie zmienić kuratora. Miałem zastrzeżenia do przekazania dozoru kuratorce sądowej, która w jednej z moich spraw karnych zeznawała przed sądem w charakterze świadka w tej samej sprawie dotyczącej tego samego skazanego, a nawet robiła na zlecenie prokuratury wywiad środowiskowy. A że była to bardzo delikatna sprawa, w której mogłem mieć i miałem uzasadnioną wątpliwość co do bezstronności kuratora, zgłosiłem w swoim sądzie na wydział karny o zmianę kuratora, a potem zostałem wezwany do stawiennictwa u KIEROWNIKA ZESPOŁU KURATORSKIEJ SŁUŻBY SĄDOWEJ. Po miesiącu otrzymałem pismo o wyznaczeniu innego kuratora sądowego do dalszego prowadzenia i objęcia dozoru. Oczywiście pani kurator która to w tej samej sprawie zeznawała jako świadek przed sądem - sama się nie chciała wyłączyć z dozoru. Dostałem innego kuratora niezwiązanego w żaden sposób ze sprawą.

2018.2.15 13:8:46

Co prawda niepotrzebnie wszczynałem z pierwszym kuratorem awanturę w mieszkaniu rodziców co mi podkreśliła pani kierownik, ale kurator został zmieniony. Co ciekawe nowy zbyt często nie przychodzi do domu. Ma prawie wszystkie swoje sprawy w innym mieście, a i ja pracuję w zmianowym systemie czasu pracy, co nieraz wyklucza możliwość mojej obecności w domu.

2018.2.15 13:11:13

Jak napisać podanie o zmianie kuratora zawodowego mój mąż ma problem z kóratorką czepia się wszystkiego

2018.5.30 13:52:29

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika