Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Decyzja o odebraniu prawa jazdy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam

  Pod koniec stycznia fotoradar zrobił mi zdjęcie na którym jechałem 105 km/h przy ograniczeniu do 50, teren oczywiście zabudowany. Prośba o wskazanie kierowcy przyszła po 2-3 tygodniach na których wskazałem oczywiście siebie. Potem po 2 tygodniach mandat który zaraz opłaciłem. Tylko że do tej pory nie przyszła mi żadna decyzja od starosty o zatrzymanie prawa jazdy, i teraz nie wiem czy mogę jeździć samochodem czy nie, jeśli nie to od kiedy zaczeli mi naliczyć te 3 miesiące. Będę wdzięczny za pomoc.

  Odpowiedz Cytuj
 • Adrian
  Wysłany: 2018-04-07 11:08:27

  Witam. Otrzymałem zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego o cofnięcie moich prawa jazdy. Posiadam 2 lata te uprawnienia. A zabrano mi za trzy kolizje w przeciągu tych 2 lat. Co dalej mam zrobić? Czy moge zapisać się na nowo na kurs?
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane