Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Ile można budować dom??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam mam może dziwne pytanie.
    Ale ktoś co twierdzi że jest znawcą prawa twierdzi że jest jakieś rozporządzenie na mocy którego dom trzeba wybudować w ciągu 5 lat.
    Chodzi od pozwolenia do końca budowy nie może minąć więcej niż 5 lat.
    Czy jest to prawda?
    Ktoś ma na ten temat ostatnie informacje?
    Jakaś podstawa prawna?
    Będę wdzięczny za pomoc gdyż wydaje mi się to mało realne ale nie jestem ekspertem w tym temacie.
    Pozdrawiam

    Odpowiedz Cytuj
  • Nie znam dokładnej podstawy prawnej, ale pierwsze słyszę żeby dom można było budować tylko 5 lat. Moi rodzice dom budowali dłużej i jakoś nic się nie stało, więc te 5 lat to jakaś bujda.
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane