Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

pomocy!! nadbudowa domu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam mam pytanie dostałem w spadku dom parterowy z 1958 r pow ok 110 mk2 z strychem nie posiadam planów W 2015 roku od mamy dom nadaje sie do remontu ponieważ juz pokrycie jest stare wiec w 2017 roku postanowiłem wymienić pokrycie dachowe oraz wiezebe dachowa na nowa zgłosiłem to w starostwie a dziale nadzoru budowlanego
    w 2017 r przystąpiłem do rozbiórki dachu ale okazło sie strop jest spruchniały były belki i deski postanowiłem zalac strop betonowy i wieniec na całym domu wiec tak zrobiłem ale tez dobudowałem u góry 4 pokoje czyli jedno pietro w 2018 otrzymałem zawiadomienie ok kontroli z nadzoru budowlanego w celu leggalizacji nadbudowanego domu ktso dobry sie zrobił i zgłosiŁ co mam teraz zrobiz zalegalizowac to czy wykonac inwentaryzację podwykonawczą budynku oraz ekspertyzę techniczną?

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane