Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Reklamacja usługi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam. Sprawa wygląda następująco, jakiś czas temu wykonałem usługę dla pewnego inwestora podczas budowy domku jednorodzinnego.Moje pytanie brzmi następująco czy jeżeli inwestor nie zapłacił mi za wykonanie usługi to czy moje prace obejmuje gwarancja ?
    Z góry dziękuję za pomoc i Pozdrawiam serdecznie :)

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane