Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam i proszę o opinię : czy wykonanie wylewki poziomującej o grubości 10 - 15 cm z tzw. chudego betonu, zbrojonego jedynie przeciwskurczowo (na przykład w śmietniku przeznaczonym dla pojemników -kontenerów na odpady komunalne), należy w rozumieniu prawa budowlanego traktować jako utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej ? Pozdrawiam i dziękuję - Zino.

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane