Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Zgoda I JEJ COFNIĘCIE na podłączenie się do skrzynki elektrycznej

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Hej
  Była to spokojna okolica, do czasu rozpoczęcia budowy u sąsiadów. Pokłócili się ze WSZYSTKIMI na około. Nam właśnie zniszczyli odpływ po ich działce na który dali słowną zgodę 5 lat temu, a teraz śmieją się że nie mamy nic na papierze także wypier... A pół roku temu snuliśmy wspólne plany o drenażu i miało być inaczej.
  Daliśmy zgodę na podłączenie się z naszej budki elektrycznej, co nam robi mały problem, ale ok. Ale okazuje się że nie trzymają się ustaleń - mieli nam nie rozkopać podjazdu, tylko użyć kreta, skrzynka miał być 60cm, a bedzie ponoć większa... plus cała otoczka kultury współpracy z sąsiadami.

  Także zastanawiam się CZY MAM jakiś absolutnie ostateczny argument w rozmowie?

  Pytanie czy mogę im cofnąć zgodę na to podpięcie. Niech by sobie je zrobili jakoś inaczej.
  Wiem, są już po planach, wyrysach, akceptacjach i to są koszty. Czy prawnie już nic nie mogę zrobić? Czy pójdziemy do sądu i nie mam szans tego wygrać.

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane