Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Jak odnaleźć numer księgi wieczystej?

moja mam jest wlascicielka mieszkania , od pewnego czasu ma problem z pamiecia ,nie mozemy odnalez dokumentow , ktore zostaly dobrze schowane i zapomniane : czy mozna ustalic numer ksiegi wieczystej majac tylko dane wlasciciela i adres? posiadan numer aktu notarialnego czy to moze mi pomoc? bardzo prosze o pomoc.

2007.10.30 0:0:0

Odpowiedzi w temacie: Jak odnaleźć numer księgi wieczystej? (15)

należy zwrócić się z danymi lokalu (adres, akt własności )do najbliższego wydzialu geodezji tam będzie można ustalić nr działki i księgi wieczystej pozdrawiam

2007.10.31 11:18:48

nalezy udac sie do katastru powiatowego lub miejskiego

2007.11.1 7:10:31

Wystąpić do ewidencji gruntów urzędu miasta albo starostwa powiatowego podając to , co Pan ma z danych .Otrzyma Pan numer księgi wieczystej, jeśli nieruchomość ma ją założoną. Powodzenia .

2007.11.9 19:47:50

witam

a jezeli mam juz nr dzialki i nr KW
tylko, ze sa to numery stare przed migracja księgi to jak ustalić nowy numer?

2008.11.11 17:53:49

jak sie dowiedziec o numer księgi wieczystej. Nie znamy właściciela ale znamy numer działki.. Pomużcie jakoś dzięki wielkie...

2009.4.6 15:16:29

[cytat]

moja mam jest wlascicielka mieszkania , od pewnego czasu ma problem z pamiecia ,nie mozemy odnalez dokumentow , ktore zostaly dobrze schowane i zapomniane : czy mozna ustalic numer ksiegi wieczystej majac tylko dane wlasciciela i adres? posiadan numer aktu notarialnego czy to moze mi pomoc? bardzo prosze o pomoc.

[/cytat]

2010.3.5 8:2:10

zadzwonić do wydziału geodezji i podać adres

2010.6.17 13:6:15

a ja w drógą stronę, ktoś słyszał o stronie w ktorej podaje sie numer aktu notarialnego i mozna uzyskac szczegółowe dane o działce

2010.6.20 13:32:44

Wystarczy podejść do urzędu miasta, a najlepiej do starostwa powiatowego miejsca położenia nieruchomości i złożyć wniosek do wydziału geodezji i kartografii o wydanie wypisu z operatu ewidencji gruntów i budynków. Do wniosku należy podać PESEL, wtedy łatwiej będzie urzędnikom odnaleźć nieruchomość.

2010.9.23 21:41:49

no tak tutaj jest taka strona

2012.5.20 18:47:47

jak ustalić nr księgi wieczystej na podstawie adresu zamieszkania i nazwiska?

2012.10.23 15:53:15

Księgi Wieczyste po Adresie, bez wychodzenia z domu
Przejrzyj dowolną Księgę Wieczystą, wystarczy że dysponujesz adresem nieruchomości. Nie musisz znać nawet nazwiska właściciela. Sprawdzisz jej numer, nazwisko właściciela, hipotekę, inne prawa. Wydrukujesz urzędowy odpis, wyciąg lub zaświadczenie. Wszystko w dodatku zrobisz anonimowo.

Wejdź na: http://albertkredyty.pl/ksiega-wieczysta.html

Lub wpisz w Google: Księgi Wieczyste Anonimowo

Przejrzysz dowolną KW na terenie całego Kraju, nie tylko w swojej miejscowości

2020.5.9 16:58:44

Obecnie możesz przez Internet otrzymać Urzędowy wyciąg, zaświadczenie, lub odpis

http://albertkredyty.pl/ksiega-wieczysta.html

2021.7.11 15:8:12

Aktualnie na tej stronie po samym adresie odnajdziesz Księgę Wieczystą:
https://albertkredyty.pl/kw

2023.7.14 10:50:17

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika