Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

problem z regulaminem online

Dzień dobry,
mam taką oto wątpliwość - kupiłem na pewnej stronie bilety na zlot. Z bardzo przykrych przyczyn osobistych nie mogłem w nim uczestniczyć. Organizator polecił mi skontaktować się z firmą obsługującą sprzedaż biletów, która odmówiła zwrotu, powołując się na regulamin swojej firmy. Na stronie organizatora wydarzenia nie znalazłem ani regulaminu, ani linku do firmy, ani też nie zaakceptowałem owego regulaminu podczas zakupu biletu, bo po prostu takiego okienka nie było. O istnieniu firmy obsługującej sprzedaż biletów dowiedziałem się dopiero dzięki organizatorowi, choć po prawdzie, na stronie wydarzenia istnieje wzmianka: "sprzedaż przez xxx". Nawet wcześniej tego nie widziałem. Pytanie brzmi - czy w tej sytuacji odmowa reklamacji jest podstawna? Czy to legalne; przecież w tym regulaminie mogłem im oddać cokolwiek, nawet o tym nie wiedząc...
Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję że nie dubluje.

2018.7.12 18:41:53

Odpowiedzi w temacie: problem z regulaminem online (2)

Miałem również podobne problemy z różnymi stronami internetowymi, po prostu odmówiłem uznania faktu płatności lub świadczenia usług. Wydaje mi się, że w tej kwestii wszyscy powinniśmy się uczyć na stronach kasyn, takich jak https://goxbet.com/pl - zawsze ponosimy odpowiedzialność za wszystko, a usługa działa bardzo dobrze, osobiście sprawdzona przeze mnie. Nawiasem mówiąc, w przeciwieństwie do wielu, ta strona ma wiele doskonałych recenzji od większości graczy. Wiele z nich stało się na stałe!

2019.11.25 16:16:43

2019.11.25 16:24:16

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika