Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Skradzione wrażliwe dane osobowe

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ

 • Witam, ostatnio ktoś próbował wyłudzić ode mnie login do systemu bankowości elektronicznej przez słuchawke. Oczywiscie nic nie podałem. Od razu przypomniala mi sie sytuacja w ktorej kiedys podalem komus moje imie, nazwisko, pelny adres zamieszkania i pesel. (Chodzilo o prace za granicą, lecz okazalo sie ze to oszust) Czy ktoś z takimi danymi moze wyrzadzic mi krzywde, pomijając ze moze znalesc mnie pod adresem i skopać dupe.

  Odpowiedz Cytuj
 • Janineczka
  Wysłany: 2018-02-23 09:33:06

  Oczywiście, że może. Szczególnie gdy wchodzą nowe przepisy RODO to możesz wyciągnąć z tego konsekwencje. Poczytaj na tym blogu o rodo i poradach prawnych z pewnością wyciągniesz coś wartego uwagi. http://www.radca-prawny-czapczynski.pl/porady-prawne-2018-sie-zmieni-najblizszych-miesiacach/
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane