Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Sprzedałem telefon i pojawił się problem

Witam,
w sobotę sprzedałem telefon. Po 5 dniach gość odezwał się, informując mnie, że na drugi dzień sprzedał telefon dalej, bo obudowa była ubita i wyświetlacz nie dolegał do obudowy... Trzeci właściciel, który podobno odkupił ten telefon, dał go do sprawdzenia "rzeczoznawcy", który stwierdził, że był wymieniony w tym telefonie wyświetlacz i nie działa czujnik zbliżeniowy oraz że pojawia się jakaś kreska na wyświetlaczu. Zagroził sądem gościowi, który ode mnie kupił telefon i ten ponownie odkupił go od tego trzeciego, stwierdzając, że to była wada ukryta. Teraz on mnie straszy sądem i policją, że ja ukryłem wady. Telefon w momencie sprzedaży był sprawny. Wyświetlacz był wymieniony na nowy, nie zostało to ujęte w ogłoszeniu.Nie zauważyłem problemów jakie opisał ten "rzeczoznawca", kupiec który kupił ode mnie telefon miał go w ręce, o ubiciu wiedział(na zdjęciu było również pokazane), telefon miał włączony i jak twierdzi nie widział żadnego paska. Nie chce odkupić od niego telefonu, bo nie wiem w ilu on rękach był i co w nim było majstrowane, skoro był otwierany i zostało zauważone, że ekran był wymieniany. Proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam.

2017.2.18 15:33:50

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: Sprzedałem telefon i pojawił się problem

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika