Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Szukam prawnika zajmującego się odszkodowaniami za błąd lekarski z wawy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam,
  Jak w temacie.
  Sprawa nie jest prosta ponieważ dotyczy błędu sprzed kilku lat.
  Opinia biegłych jest pokrętna. Aby się tym zająć potrzebny jest prawnik, który lubi wyzwania...
  Nie wchodzi w grę opłata z góry za całość.

  Odpowiedz Cytuj
 • Jak już pan jest na tym forum to moze pomoc prawna z tego forum ?
  Dużo osób z tego forum przechodzi dalej, właśnie do tej usługi. 

 • Reklama

 • Po zebraniu dokumentacji medycznej, trzeba znaleźć fachowca, który napisze rzetelną opinię sądowo-lekarską, którą będzie można przedłożyć w sądzie na potwierdzenie działania nieprawidłowego (zaistnienie błędu) i jego skutki. Bez tego nic się nie ruszy do przodu. Poszkodowany sam powinien udowodnić (!) zaistnienie błędu, wtedy prokurator i sąd mają jasność sytuacji. Prawnicy w tym sędzia i prokurator nie są lekarzami, dlatego powołują biegłych, by na ich opinii oprzeć dalsze wnioskowanie. Kiedy widzą, że fachowiec widzi błąd, to muszą działać. Polecam specjalistę medycyny sądowej, który ma odpowiednie wykształcenie właśnie w sporządzaniu takich opinii. Każdy adwokat powinien wiedzieć, kim jest taki lekarz i co można od niego uzyskać. W Polsce specjalistów tego typu jest ok. 100 osób, dlatego są nieczęsto spotykani. Przychodni czy szpitalu nikt ich nie spotka. Większość pracuje w Zakładach Medycyny Sądowej i tam wydaje opinie dla sądów i prokuratur na ich zlecenie.

 • Witam, Jak w temacie. Sprawa nie jest prosta ponieważ dotyczy błędu sprzed kilku lat. Opinia biegłych jest pokrętna. Aby się tym zająć potrzebny jest prawnik, który lubi wyzwania... Nie wchodzi w grę opłata z góry za całość. Usia, mam dobre doświadczenia z kancelarią LexVin i prawnikiem D. Kostyrą. Co prawda sprawy błędów w sztuce lekarskiej są sprawami bardzo skomplikowanymi i czasochłonnymi, ale jak rozumiem jesteś zdecydowana walczyć? Na początek odsyłam do artykułu http://lexvin.pl/prawo/4602/B%C5%82%C4%85d-lekarski Na tej stronie znajdziesz też formularz kontaktowy do prawnika. Pozdrawiam
 • Z tego co wiem to jedną ze specjalizacji Adwokata Artura Zbrońca są własńei bledy medyczne. Ma biuro we Wrocławiu i Oławie. Dla mnie akurat Wrocław bliżej był ;) Prosze sobie wygooglować stronę i śmiało kontaktować się.
 • Z tego co wiem to jedną ze specjalizacji Adwokata Artura Zbrońca są własńei bledy medyczne. Ma biuro we Wrocławiu i Oławie. Dla mnie akurat Wrocław bliżej był ;) Prosze sobie wygooglować stronę i śmiało kontaktować się. podrzucam strone, bo sam do tego adwokata mam zamiar się niedługo odezwać w podobnej sprawie. takze wiecie...w grupie siła ;)
 • Nie ma się tutaj do czego przyczepić. Dobre opinie, ciekawa oferta, działalność w stolicy, ale nie tylko. Myślę, że warto skorzystać z ich usług. Warto również pamiętać, że w takiej sytuacji liczy się jedynie wygrana. Polecam: www.kplm-medica.pl .
 • Jeżeli nie minął 3 letni okres przedawnienia zapraszam kontakt mkolary@wp.pl pomoge
 • rozsądek
  Wysłany: 2016-07-09 20:41:09

  Szanowni Państwo, niestety praktycznie na każdym forum dyskusyjnym dotyczącym medycznych nieprawidłowości w większości wypowiadają się prawnicy poszukujący potencjalnych klientów. Nawet najbardziej wytrawny prawnik niewiele zna się na medycynie. Sprawy dotyczące nieprawidłowego postępowania medycznego tzw. błędy medyczne, należą do spraw wyjątkowo trudnych i wymagających specjalistycznej wiedzy zarówno prawniczej jak i sądowo-lekarskiej. Zawiłości procedur i specjalistycznego postępowania medycznego powodują, że po przyjęciu sprawy do prowadzenia zaczynają się dramatyczne poszukiwania lekarza, najlepiej biegłego specjalisty, który chciałby i potrafiłby przeanalizować konkretny przypadek pod kątem sądowo-lekarskim. Jak wiadomo - nie tylko prawnikom - nawet jeżeli masz rację, to nie oznacza to, że wygrasz w sądzie? Tam potrzebna jest siła merytorycznych argumentów, rozsądnej opinii, a nie pustych zapewnień. Każdy ma prawo do wystąpienia z pozwem do sądu przeciwko lekarzowi, tylko kto da gwarancję, że wygra taką sprawę? Jeżeli potrzebujecie Państwo prawdziwej pomocy, proponuję zwrócić się do LegeArtisMedica w Łodzi (preferują mail). Są poważni. Pomagają, nie naciągają.
 • zyczliwy2016
  Wysłany: 2016-07-11 11:00:59

  Polecam zajrzeć na odszkodowania-medyczne.info jest tam sporo ciekawych informacji
 • Gosia
  Wysłany: 2016-08-06 14:06:13

  Jestem zdziwiona ostatnimi wpisami, po co komuś w tak delikatnej sprawie, jaką jest krzywda ludzka firma odszkodowawcza, która i tak musi współpracować z adwokatem lub radcą prawnym! Bo tylko oni są w stanie ogarnąć procesowo temat!
 • Z Warszawy niestety nikogo nie znam ale mogę śmiało polecić Ci kancelarię mecenasa Sangowskiego z Poznania. Z tego, co wiem, to prowadzili wiele spraw z zakresu odszkodowań i wiele osób dzięki nim wygrywało. Najlepiej zadzwoń pod numer 61 842 74 47 i powiedz jaką masz sytuację. Oni doradzą Ci, co masz dalej z tym zrobić.
 • Sylwia
  Wysłany: 2016-10-16 14:49:19

  O tak, jeśli mógłby być Poznań to kancelaria mecenasa Sangowskiego byłaby najlepszym wyborem. Poczytaj sobie trochę w sieci - to specjalista w tej dziedzinie. Posiada wieloletnie doświadczenie, oprócz Pana Mecenasa w kancelarii pracuje też świetny zespół prawników. Miałam okazję współpracować z nimi i byłam bardzo zadowolona z efektów.
 • dorota
  Wysłany: 2016-10-20 15:39:10

  Witam, sama miałam problem, bo padłam ofiarą błędu medycznego, uważam, że z takimi lekarzami, którzy nie pomagają, a i zaszkodzą trzeba walczyć. Wiem co nie co na ten temat, dlatego gdyby ktoś oczywiście nie odpłatnie chciał się poradzić proszę o wiadomość, pomogę i doradzę jak tylko będę potrafiła dorotabaryza@gmail.com
 • Joanna
  Wysłany: 2016-11-10 08:33:43

  Z błędami lekarskimi nie ma lekko - często takie sprawy trwają i trwają... Poczytaj o mecenasie Sangowskim z Poznania, on ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu najróżniejszych spraw o odszkodowania. Jestem pewna, że będzie chciał podjąć się tej sprawy i Tobie pomoże.
 • Michal Jurkowski
  Wysłany: 2016-12-21 13:40:29

  Witam! Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach. (także wypadki sprzed lat, nawet, jeśli odszkodowanie zostało już uzyskane). Jak wiadomo, firmy odszkodowawcze nie są zbyt wylewne, jeśli chodzi o przekazanie nam należnych pieniędzy. Do tego nasza niewiedza oraz brak czasu działają znacząco na nasza niekorzyść. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wszelkie predyspozycje, środki oraz wiedzę, by te odszkodowanie uzyskać. Po za wypełnieniem kilku druków klient nie robi nic, robimy wszystko za niego. Klient ma wgląd w aktualny postęp sprawy. Szybkie i łatwe odszkodowanie do 7 dni które zostaje przesłane na konto naszego klienta od podpisania umowy. Opłatę pobieramy po zakończeniu sprawy, tylko i wyłącznie przy pozytywnym rozpatrzeniu. Po otrzymaniu odszkodowania klient otrzymuje należne mu odszkodowanie. Posiadamy własną kancelarię radców prawnych. Działamy nie tylko na terenie Polski ale i Europy. Posiadamy wiele certyfikatów świadczących o najwyższej jakości usług. Więcej informacji pod numerem 695285083. Dotyczy urazów, obrażeń ciała, cierpień psychicznych powstałych na skutek zdarzeń takich jak : Wypadki komunikacyjne: pieszy, rowerzysta, motocyklista, kierowca, pasażer pojazdu poszkodowanego i sprawcy. -odszkodowania dla pieszych i rowerzystów, uczestników wypadków -odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach innych sytuacjach -zadośćuczynienia po śmierci osób bliskich w wyniku wypadku tj. bliscy typu osoby zmarłej blisko zżyci, związani -odszkodowania dla osób, które uległy wypadkom przy pracy -wypadki w gospodarstwach rolnych -odszkodowania dla osób poszkodowanych w wyniku zaniedbań obowiązków przez osoby trzecie -zadośćuczynienie skutkom nieszczęśliwego wypadku lub poważnej choroby - jeżeli -osoba poszkodowana ma własną polisę NNW lub ubezpieczenie kredytu -odszkodowania dla osób poszkodowanych w wypadkach za granicą -odszkodowania dla osób poszkodowanych na skutek błędu w sztuce lekarskiej SZKODY RZECZOWE I MAJĄTKOWE -skradzione/uszkodzone mienie -zaniżenia kosztów napraw lub szkody na osobie Kontakt pod numerem 695285083. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej https://mediatorexpert.pl/ Nawet jeśli nie uległeś\aś wypadkowi, zapisz sobie ten numer, może Ci się przydać na przyszłość. Tobie, lub Twoim znajomym.
 • sylwia
  Wysłany: 2017-01-08 09:00:44

  Witam ja też szukam dobrego prawnika który zajmuje się błędami medycznymi.Sprawa jest bardzo delikatna. Dotyczy mojego syna który w jednym z Warszawskich szpitali przeszedł operację kolana po 11 dniowym pobycie został wypisany do domu z postępującą martwicą i zaleceniami odwiedzin tego szpitala co 5 dni aby pani doktor mogła po kawałku wycinać mu martwe mięso na zasadzie może się uda rana była tak głęboka,że pani doktor stwiedziła chyba się nie zagoi zmieniła maść i kazała przyjść za 3 dni.Nie mogłam patrzeć na cierpienie fizyczne i psychiczne mojego dziecka i zabrałam go do innego szpitala oczywiście na izbie przyjęć nie chcieli go przyjąć bo dziecko leczone w innej placówce.Więc co miałam robić weszłam do gabinetu można rzec siłą i zaczęłam błagać panią doktor na kolanach żeby chociaż zobaczyła nogę mojego dziecka i dzięki Bogu się zgodziła po obejrzeniu nogi zadzwoniła na oddział chirurgii dziecięcej zeszli no nas lekarze z ordynatorem na czele i usłyszałam,że widzą pierwszy raz coś takiego ,pani doktor zwróciła się do mnie czy jestem pewna,że chcę leczyć dziesko u nich na oddziale bo nie wiedzą czy mu pomogą bo rana jest stara i zaniedbana .Zgodziłam się syn przeszedł tam cztery operacjie wycięcia martwicy ,namnożenia ziarniny i zbliżenia brzegów rany do siebie.Po tych przeżyciach jestem pewna na 100% że tamta pani doktor popełniła fatalny bląd zaniedbała niektóre rzeczy i jak bym go tam leczyła to nie chcę myśleć co by było.Proszę o kontakt kogoś kto się na błędach medycznych zna nie szukam firm odszkodowawczych. kontakt sj1217@wp.pl
 • Mariola
  Wysłany: 2017-02-03 20:33:27

  Sprawdź tu mają doświadczonych prawników od błędów medycznych http://krop.org.pl/odszkodowanie-za-bledy-chirurgiczne/
 • Karrs
  Wysłany: 2017-02-06 11:30:39

  Polecam kancelarię mec. Dariusza Staniszewskiego
 • Meg
  Wysłany: 2017-02-21 17:24:37

  Mogę polecić mec Pawła Brzezickiego. Ogromna wiedza, doświadczenie i znakomite podejście do sprawy. Wiem co mówię ponieważ zajmuje się moją sprawą.
 • Robert
  Wysłany: 2017-03-31 23:23:04

  Witam,Pani Sylwio firma odszkodowawcza jest tylko w stanie pomoc, poniewaz dla nich to chleb powszedni. W swojej firmie posiadamy cała kancelarie prawniczą w tym specjalnie powolany zespol do wlasnie takich spraw (bledów lekarskiech, przypadków nadzwyczajnych), wlasnego lekarza orzecznika. Prosze zadzwonić a zapewniam ze Pani sprawą zajma sie odpowiednie osoby. 506665889 Pozdrawiam
 • Kak
  Wysłany: 2017-04-04 19:59:19

  Zapytaj u mec. Dariusza Staniszewskiego
 • wieszcz
  Wysłany: 2017-04-14 19:17:13

  Przecież w Łodzi chyba prawem medycznym i odszkodowaniami zajmuje się adwokat Ziębaczewski, to nie wiem dlaczego do niego nie pójdziecie. Poszukacie informacji na jego temat w internecie, bo dużo artykułów jest jego autorstwa tam
 • Adam
  Wysłany: 2017-04-25 16:36:20

  Zgłoś się do Rejestru Błędów Medycznych http://rejestrbledowmedycznych.pl/
 • Qba
  Wysłany: 2017-05-14 23:44:46

  Sprawy medyczne są proste, ponieważ stopień niedbalstwa w szpitalach jest gigantyczny. Większość komentarzy na ten temat to pseudo reklama dlatego nie podam swoich danych kontaktowych i siebie nie będę polecał, nie chcąc się wpisywać w ten nurt kiepskich dyskusji. To co mnie tu zaciekawiło to wątek w którym osoby tu piszą podkreślają, że bez lekarza ani rusz:-). Prawnicy chcieliby aby lekarze za nich robotę odwalali i dopiero pójdą z tym do sądu. Takie podejście do tematu to brak profesjonalizmu. Szukajcie drodzy pacjenci prawników o analitycznych umysłach. Wszystko co potrzeba jest w dokumentach medycznych, a jeśli są luki w dokumentacji to też jest ważna informacja.
 • Meg
  Wysłany: 2017-05-15 17:36:35

  Nie zgodzę się, że sprawy o błąd medyczny są proste. Należy zaznaczyć, że podczas toku procesu niezbędna jest oponia biegłegi sądowego z zakresu medycyny. Powiem wprost błąd medyczy w miom przypadku zaistniał, jednak opinia biegłego to inna sprawa. Pamietajmy, że o błędzie lekarza orzeka drugi lekarz czyli "kolega po fachu". Tutaj pomoc dobrego adwokata jest potrzebna.
 • Ryan
  Wysłany: 2017-05-19 21:59:04

  Jest też prawnik (chyba radca prawny), który jest również lekarzem (z tego co kojarzę jest chirurgiem). Może warto sprawdzić ten kontakt. Wyguglujcie sobie Aleksander Stal.
 • Major
  Wysłany: 2017-05-25 23:16:54

  Naszą sprawę prowadził adwokat Ziębaczewski z Poznania który zajmuje się prawem medyczny. Polecony nam został przez znajomym którym wygrał dużo pieniędzy za śmierć córki w wyniku błędu medycznego. On podobno często pozywa szpitale i ma duże doświadczenie, bo czesto nawiązywał do jakiś spraw z przeszłości. Prowadzi nawet bloga poświęconego prawu medycznemu http://medyczne-prawo.pl/ jak sprawa była w toku to często na niego zaglądałam, bo wszyscy żyliśmy tą sprawa i sami się edukowaliśmy.
 • Kajj
  Wysłany: 2017-05-26 13:36:26

  Zapytaj w kancelarii mecenasa Dariusza Staniszewskiego.
 • Ja po spapranej całkowicie operacji i rehabilitacji jaka mnie po niej czekałam skorzystałam z pomocy prawników z kancelarii jwc w krakowie. I nie żałuję. Sprawę poprowadzili bardzo profesjonalnie i korzystnie dla mnie. Nie dość, że uzyskałam odszkodowanie które prawnie mi się należało w wysokości całej kwoty a nie połowy jak to szpital chciał iść na ugodę, to jeszcze zostały mi opłacone rehabilitacje.
 • Źle zoperowany
  Wysłany: 2017-06-20 10:20:15

  Jestem bardzo zadowolony z prowadzeni mojej sprawy o okrutny błąd medyczny w Szpitalu w Łodzi przez radcę prawnego Mateusza Ziębaczewskiego bo nie tylko sprawa zakończyła się tak jak mecenas powiedział na początku zaznaczył, że 100 % nie da rady wygrać ale w ogromnej większości sukces. Duży plus za uczciwe podejście do klienta, rozliczenie i rzetelną informację, a nie zganianie później na sądy i innych jak się nie uda.
 • Tylko nie zapominajcie, że problem błędów medycznych jest dość złożony, jeśli ktoś szuka pomocy w walce o odszkodowanie to mogę jedynie odesłać do Solace firmy która się w tym temacie specjalizuje i gdzie nie pracuje jeden prawnik a cały sztab. Tutaj macie też do nich kontakt i opisany troszkę problem błędów lekarskich - http://www.solace.pl/prawnik-radzi/show/blad-medyczny może komuś sie przyda.
 • Włodarz
  Wysłany: 2017-08-09 11:34:56

  Ja wam mogę doradzić, że zanim zdecydujecie się na prowadzenie sprawy o odszkodowanie za błąd medyczny to poczytajcie sobie na ten temat za darmo u prawnika Ziębaczewskiego, bo się tym dzieli tutaj http://medyczne-prawo.pl/blad-medyczny-lekarski-szpitala-odszkodowanie-poznan-lodz-adwokat-prawnik/ Może sami sobie nawet poprowadzicie taką sprawę
 • Ubogi
  Wysłany: 2017-08-14 00:36:48

  Czy ktoś z was miał do czynienia z prawnikiem z urzędu w Poznaniu ? Nie stać mnei na prowadzenie sprawy i chce byc zwolniony od oplat sadowych ioplaty za pelnomonika, tylko czytalem ze tacy adwokaci i radcowie prawni sie nei staraja i sa kiepscy prawda to ? Doradzcie !
 • Ja osobiście polecam http://refundo.eu/. Pomogli mi co prawda w innej, ale dość skomplikowanej sprawie. Całe szczęście, że nie trzeba płacić z góry, biorą kasę dopiero po zakończonej sprawie i jak na tak kompleksową obsługę nie biorą wcale dużo. Mają duże doświadczenie i na każdym etapie uzgadniają dalsze kroki, także można samemu zdecydować co w tej sprawie zrobić, bo wszystkie zawiłości prawne wyjaśniają w prostu sposób.
 • Indianin
  Wysłany: 2017-08-30 13:41:21

  Byłem na poradzie prawnej u adwokata Mateusza Ziębaczewskiego gdyż wiele osób go poleca. Faktycznie śmiga bardzo dobrze w temacie odszkodowań i błędów medycznych. Świetnie był przygotowany, zadawał dużo pytań i doradzał co robić by dostać jak najwyższe odszkodowanie. Mam 3 kartki a4 zapisane jego uwagami.
 • Bayern
  Wysłany: 2017-09-12 14:09:12

  Skuteczny jest prawnik Łukasz Styk z Poznania. Jakiś czas temu prowadził moją sprawę dotyczącą odszkodowania za błąd medyczny szpital i lekarza. Zauważyłem , że to chyba ogólnie jest to dość ciężka tematyka z punktu widzenia prawnego, nie każdy zna się na prawie medycznym. My ją prowadziliśmy ponad 2 lata !!!
 • Kosek
  Wysłany: 2017-09-19 23:31:06

  Ludziom szukającym informacji na temat błędów lekarzy i szpitala przy operacjach artykuły tego mecenasa http://medyczne-prawo.pl/blad-medyczny-lekarski-szpitala-odszkodowanie-poznan-lodz-adwokat-prawnik/ On pisze zawsze na podstawie swojego doświadczania, dużo i przystępnie
 • OSZUKANA
  Wysłany: 2017-09-30 13:33:52

  UWAŻAJCIE NA FIRMY ODSZKODOWAWCZE KTÓRE BIORĄ OGROMNY PROCENT ZA SPRAWĘ O BŁĘDY MEDYCZNE I ODSZKODOWANIA BO MNIE FIRMA NAZYWAJĄCA SIĘ WYSOKIE ODSZKODOWANIA SPÓŁKA ZOO OSZUKAŁA ZABIERAJĄ 55% WYGRANEJ1 !!!!!!!!!!!!!
 • Aisha
  Wysłany: 2017-10-19 23:02:47

  Szukam namiarów na dobrego adwokata od błędów medycznych najlepiej z Górnego Śląska jak ktoś może kogoś polecić to będę wdzięczna.
 • JacekB
  Wysłany: 2017-10-23 19:32:53

  Witam, szukam dobrego adwokata, lub kancelarię ze Śląska, zajmującego się odszkodowaniami za błędy lekarskie.
 • JacekB
  Wysłany: 2017-11-01 18:00:16

  Widzę że nikt nie może pomóc, szkoda ale tak jest zawsze jak sprawa jest trudna.
 • IKE
  Wysłany: 2017-11-06 16:40:32

  Znajomy lekarz polecił mi pójście na poradę prawną do adwokata Mateusza Ziębaczewskiego w Poznaniu bo on zajmuje ssię sprawami medycznymi szczególnie o błędy lekarzy. Znajomy mi powiedział, że w szpitalu często pada u niego jego nazwisko, bo on w tym się specjalizuje jako jeden z niewielu w Poznaniu. Poszukałem informacji o nim i faktycznie http://medyczne-prawo.pl/ ma dużego bloga pełnego artykułów na temat spraw medycznych. Ze swojego doświadczenia sam mmogę go polecić bo prowadzi nasze 2 sprawy w sposób przefantastyczny i byle tak dalej
 • Kati
  Wysłany: 2017-11-07 19:19:21

  Błędy lekarskie to podobno trudna sprawa i podobno zawsze przedłużą się przez biegłych ale koleżance pomogli szybko i tanio prawnicy z kancelariaprawna24h.p
 • Tathagatagarbha
  Wysłany: 2017-11-19 18:04:22

  Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego itp. Tel. 732 445 393
 • Rejestr Błędów Medycznych
  Wysłany: 2017-11-29 19:58:50

  Poszkodowany pacjent lub jego rodzina może skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej fundacji Rejestr Błędów Medyczny
 • Sylwester Kaźmierski
  Wysłany: 2017-12-06 12:28:39

  Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. Tel. 732 445 393
 • Mikołaj
  Wysłany: 2017-12-06 23:29:45

  Samemu trudno jest udowodnić szkodę, trzeba ją odpowiednio uargumentować, więc lepiej zwrócić się z tym do prawnika, który ma doświadczenie i jest obeznany w takich sprawach. Ja korzystałam w podobnym przypadku z usług kancelarii Koschel z Poznania. Sprawę udało się szybko i prawie bezproblemowo zamknąć, a ja dostałem należne mi odszkodowanie. Wiem jednak, że sam bym sobie z tym nie poradził.
 • Gosia
  Wysłany: 2017-12-14 11:24:19

  Bez pomocy dobrego adwokata bardzo ciężko jest uzyskać odszkodowanie. A jeszcze gdy dotyczy to kwestii związanych z błędami lekarskimi, sprawa jeszcze bardziej zyskuje na skomplikowaniu. Trochę to dziwne, ale cóż... Mojej koleżance pomógł mecenas Marek Soroczyński - http://siedlce.seroczynski.com.pl/. Bardzo go sobie chwaliła, więc chyba warto spróbować...
 • zenone
  Wysłany: 2017-12-22 07:05:33

  Napewno wyzwan nie bo się kancelaria Legaleo z Gliwic. Podjęli się mojej bardzo zagmatwanej sprawy z deweloperm, której trzy inne kaneclarie nie chcały wziąć. spór trwał trochę czasu.. nie powiem, bo dość długo, ale koniec końców ugrali dla mnie to, czego oczekiwałem
 • CraigSig
  Wysłany: 2017-12-23 22:50:53

  ?????????? ????? ?? ???-????? http://mangoo77.mangoosteen.com ???? ?????????? ??? ???????????? ???????? ??? ???????? ???? Mangoosteen. ??? ?????? ???? ????? ????? ????? 10 ?? ?? ??????. ?????? ??????? ???????????? ? ????. ????? ??????? ???????? ????? ????????????? ????????. ? ??????? ??????? ????? 25 ?????? ??????? ????????????? ????????. ????? ? ???????? ???????? ???????? ????????? ???????? ??????? ?????. ? ????? ???????????? ???????????? ?? ???????? ? ?????. ?????????? ???????????? ?????????, ? ????? ?????????? ???????? ???????? ????????? ??? ???????? ???????? ??????. ??????? ??????????? ??????????? ?????? Mangoosteen ???????? ????? ? ???????? ?????????, ? ??????? ?????????? ??????? ????? ???????? ??????????????. ????????? ???????? ????????, ??????? ? ????????? ??????????? ?????????? ? ??????, ?????? ?????????? ????????????? ???????? ? ?????????. ????? ??????????????? ???????? ????? ?? ????? ??????? ??????????????. ? ????? ?????? ????????? ????? ?????????? ?????? ?????? ????????? ? ????????. ?????????? ????? ?????????? ???????? ?? ????????-????? http://mangjoo77.mangoosteen.com.
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.