Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Windykacja pko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam. Dziś mija 43 dzień niespłaconego debetu w banku pko w kwocie 320 zł. Trzeci dzień z rzędu dzwonią osoby z banku pytając o spłatę i każdemu jest tłumaczone to samo. Obecnie jestem na stażu z Unii Europejskiej i dostanę wynagrodzenie do połowy marca. Co telefon każdy mówi zupełnie coś innego. Dziś usłyszałam, że jeśli nie zadeklaruję się spłaty kwoty do poniedziałku to bank wyśle pracownika terenowego lub podejmą inne kroki aby uzyskać środki. Oczywiste jest, że nie jestem w stanie się zadeklarować skoro na
    dany moment nie mam takiej kwoty. Czy wysłanie pracownika terenowego faktycznie tak łatwo się potoczy? Czy jednak musi zostać spełnione dalsze postępowanie? Chodzi mi jedynie o ten fakt, gdyż wiem, że bank chce uzyskać spłatę i najlepiej jak najszybciej. Tłumaczyłam również, że część kwoty do poniedziałku postaram się wpłacić ale po 1 oczekują całej kwoty a po 2 oczekują deklaracji. Proszę o radę.

    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane