Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

zakup samochodu z narzeczoną

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Cześć. Chce kupić z narzeczoną samochód na spółe. Tj ja daje połowę ceny i ona daje połowę, bez darowizn. Jakich nieprzyjemności możemy się spodziewać?

    Odpowiedz Cytuj
  • Powiem w ten sposób: ja z bratem brałem samochód i on był głównym właścicielem a ja współwłaścicielem;] Kupując samochód/sprzedając musi być specjalna umowa która zawiera dane Twoje i współwłaściciela: czyli Twojej Narzeczonej;] Hmm taka sama procedura, niczym się nie różniąca;] Weźcie pod uwagę ubezpieczenie;p mój brat miał większe zniżki i dlatego był głównym użytkownikiem pojazdu;] Przy sprzedaży auta musiałem brać braciaka ze sobą bo oczywiście musiał złożyć podpis-tak samo jak przy rejestracji i wyrejestrowaniu;] Dla mnie był to problem bo wszystko trzeba było załatwiać z współwłaścicielem i musiał być przy wszystkim obecny;] chodzi mi o urzędy przede wszystkim;]Takie jest moje zdanie;]
  • Reklama

  • Wszystkie osoby poszkodowane do 10.08.1997 r.wstecz proszę o pilny kontakt pomogę-tel.725-943-367 lub 666-060-288
  • Jak będziecie Państwo wpisani w dowodzie rejestracyjnym jako współwłaściciele oraz najlepiej żebyście w umowie sprzedaży napisali że daliście pieniądze po połowie, to wszystko będzie w porządku. W razie ewentualnych problemów na przyszłość będziecie - każde z was posiadaczami samochodu, praktycznie jak w małżeństwie. W razie pytań proszę o kontakt - adwokat Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, - http://adwokat-riedel.pl/ . http://adwokat-riedel.pl/kancelaria-adwokacka-wodzislaw-slaski .
    Zobacz profil
  • Ja też mam samochód, a mój tato jest współwłaścicielem, na szczęście jestem dobrym kierowcą, więc zaufał mi i dzięki temu płace duże mniej za ubezpieczenie :D
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane