Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Zaświadczenie nabycia działki przez prapradziadka - 1939 r. Wskazanie kierunku spraw!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam serdecznie drodzy forumowicze. Jestem zupełnie zielony w tych sprawach i nie liczę na jakaś wielką pomoc merytoryczną a raczej o skierowanie mnie w odpowiednim kierunku, jeśli wogóle jest sens się tym zajmować. Znalazłem w dokumentach rodzinnych po wskazówkach mojego Ojca dokument "Oświadczenie o zakupie działki" z podanym numerem KW, który potwierdza zakup przez prapradziadka działki pod Warszawa w 1939 r. Byłem później w Wydziale Geodezji (gdzieś okolice Rakowieckiej jeśli dobrze pamiętam). Wysłałem do nich pismo i w odpowiedzi dostałem info, że ta KW nie istnieje. Jednak jest tam założona inna KW, której numeru nie podali ale było info, że znajdują się na tym terenie lasy państwowe.

I teraz moją prośba o pomoc.

1. Czy jest wogóle jakiś sens próbować dochodzić czegoś na podstawie posiadanego dokumentu? Czy to bez sensu?

2. Gdzie najlepiej kierować się z prośbą o pomoc w tej kwestii, być może ma ktoś kontakt do osób które zajmują się głównie tego typu sprawami?

Z góry dziękuję za jakąkolwiek pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz Cytuj
  • CraigSig
    Wysłany: 2017-12-23 22:50:55

?????????? ????? ?? ???-????? http://mangoo77.mangoosteen.com ???? ?????????? ??? ???????????? ???????? ??? ????????? ????? ??????????. ? ??? ??????? ???????? ?????????? ?? 15 ?? ?? 14 ????. ???????? ????????? ???????????? ? ????????. ????? ??????? ???????? ????? ??????????? ???????????. ?? ??????? ??????? ????? 20 ?????? ????? ????????????? ??????. ????? ???????? ????????? ???????? ????? ?????? ???????? ?????. ? ???????????? ?????? ?? ???????? ? ?????????. ????????? ???????????? ????????, ? ?????????? ???????? ????????? ????????? ??? ???????? ???????? ??????????. ??????? ????????? ?????? ?????????? ???????? ????? ? ???????? ?????????, ? ??????? ?????????? ??????? ????? ??????????? ?????????. ????????? ?????????? ????? ???????????????, ??????? ? ??????? ????? ?????????? ? ??????, ?????? ??????????? ???????? ????????? ? ????. ????? ??????????????? ???????? ????? ?? ????? ??????? ??????????????. ? ????? ?????? ??????? ???????? ??????? ?????? ?????? ????????? ? ?????????????. ?????????? ????? Mangoosteen ???????? ?? ????? http://mangoo77.mangoosteen.com.
  • Reklama

• CraigSig
    Wysłany: 2017-12-24 05:28:14

?????????? ????? ?? ???-????? http://mangoo77.mangoosteen.com ????? ?????????? ??? ??????????????? ???????? ??? ???????? ???? Mangoosteen. ??? ?????? ???? ???????? ????? ????? 10 ?? ?? 2 ??????. ?????? ???????? ?????? ? ????????. ????? ??????? ?????? ????? ???????????? ????????. ? ??????? ?????????? ????? 25 ?????? ????? ?????????????? ??????. ????? ?????? ???????? ???????? ????? ?????? ??????? ?????. ? ????? ???????????? ???????????? ?? ???????? ? ?????. ????????? ???????????? ????????, ? ????? ??????????? ???????? ???????? ??????? ??? ???????? ???????? ??????????. ??????? ??????????? ?????? ?????????? ???????? ?????? ? ???????? ?????????, ? ??????? ??????? ???????? ?????????? ???????? ??????????????. ????????? ???????? ????????, ??????? ? ???????? ??????????? ??????? ? ??????, ??????????? ?????????? ????????????? ???????? ? ????. ??????? ???????? ????? ?? ???????? ??????? ??????????????. ? ?????? ???????? ??????? ????? ???? ????????????? ?????? ????????? ? ?????????????. ?????? ????? Mangoosteen ????? ?? ???-????? http://mangjoo77.mangoosteen.com.

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane