Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

art. 158 kk pobicie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • jestem oskarzony o wspuludzial w pobiciu. Bylo tak wracalismy w 3 na impreze sylwestrowa. Nagle zauwazylismy mojego kumpla i kolezanke.. którą dwóch męrzczyzn wyzywalo przeklenstwami. Ten kolega co byl z kolezanka popchnal jednego z nich. Przeszlismy na druga strone zeby mu pomóc. Nagle jeden z nich rzucil butelka w mojego kumpla ktory szedl ze mną, po tym incydencie zaczelismy go obkladac dostal od kazdego z nas po okolo 1 ciosie z piesci. Dodam ze bylismy pod wplywem alkocholu. Pobity byl na obdukcji i nic mu sie nie stalo. Jakie mogą być konsekwencje tego ??? Czy mozna ta sprawe wycofac .. poniewaz dogadalismy sie z druga strona i takze chce to wycofac?? prosze o odpowiedz Dodam ze juz zlozylem zeznania jestem pelnoletni w tym roku matura, a pobity jest starszy odemnie o okolo 10 lat. I dobrowolnie poddalem sie karze. Dobrze zrobilem ?? prosze o szybka odpowiedz

Odpowiedz Cytuj
  • ja
    Wysłany: 2009-06-10 15:11:35

Jesli dogadałes sie z pokrzywdzonym to on(pokrzywdzony) musi zgłosic ze nie chce prowadzic postepowania przeciwko tobie albo na policji albo w prokuraturze (jesli akta poszły dalej) z doswiadczenia: oskaram kolesia z tego samego paragrafu ale sprawe ciagne dalej bo okolicznosci byly powazniejsze powodzenia
    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane