Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Art. 180a k.k zamiana kary pozbawienia wolności

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam mój narzeczony dostał w poniedziałek wyrok za Art. 180a k.k na rok pozbawienia wolności, czy istnieje szansa na zamianę na kare grzywny lub cokolwiek innego byle nie więzienie? Jest jedynym ?żywicielem? rodziny , a ja jestem z nim w prawie 9 miesiącu ciąży nie poradzę sobie bez niego ponieważ mieszkamy razem, nie mam pracy, a na dodatek jeszcze się uczę. Bardzo się boję proszę o szybka odpowiedz

Odpowiedz Cytuj
  • Polecam skontaktować się z kancelarią adwokacką https://www.adwokat-maciejewska.pl/, która ustali plan postępowania, doradzi i poprowadzi sprawę w sądzie.
  • Reklama

• mazepa
    Wysłany: 2018-05-19 19:16:17

Sprawami tego typu w Trójmieście zajmuje się od dawna kancelaria Cejrowski, masz namiary na ich stronie albo Facebooku, mają doświadczenie, ogromna wiedzę i chęci pomocy, więc śmiało

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane