Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Chwilówki-wyłudzenie

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Dwa,trzy lata temu Wzięłam dwa trzy lata temu kilka chwilowek, część spalacalam,ale zaraz zaciagalam w tej firmie następna i w końcu nie dałam rady spłacić, a część wogole nie,mam nakazy zapłaty. Słyszałam,że firmy pożyczkowe składają zawiadomienie na policję o wyłudzenia.Nie przebywam pod adresem zameldowania co w sytuacji gdyby szukała mnie policja??? Czy może odbyć się sprawa w sądzie beze mnie i zapaść wyrok

  Odpowiedz Cytuj
 • Tomasz
  Wysłany: 2017-11-15 17:32:01

  Wyłudzenie to wyłudzenie, a tu po prostu mamy wziętą pożyczkę, której się nie spłaciło. W tej sytuacji do drzwi może zapukać komornik. Wyrok o ile dobrze się orientuję może zapaść zaocznie no i pytanie czy był podawany adres do korespondencji, tam też mogą szukać. No i po prostu w przypadku legalnego zatrudnienia zajmą część wypłaty. Na 100% pewien nie jestem, najlepiej spytać dobrego prawnika - polecam na przykład Natalię Popielarską można zadzwonić i zapytać: 502 250 326
 • Reklama

 • anetta2005
  Wysłany: 2017-11-15 17:42:20

  Niestety firmy pożyczkowe często zgłaszają wyłudzenia jeśli ktoś nie zapłacił zwłaszcza jeśli było kilka chwilowek.Adres do korespondencji był podany taki sam jak zameldowania,więc oba są już teraz nieaktualne, wtedy były aktualne.
 • Wojtek
  Wysłany: 2018-03-06 09:24:18

  No to tera na pewno jesteś poszukiwany przez komornika :P tak to już działa najpierw bierzesz pierwszą pożyczkę online bez zaświadczeń za 0 zł a potem następne na spłatę tak już działa ta spirala wejdz sobie na http://lista-firm.com.pl/publikacje/co-moze-komornik tutaj masz wyjaśnione co może a czego nie komornik:)
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane