Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

ENA

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Czy pominiecie jednego ze spadkobiercow w sprawie spadkowej,moze byc powodem do wydania europejskiego nakazu aresztowania?

  Odpowiedz Cytuj
 • W wyniku Europejskiego Nakazu Aresztowania następnie przekazaniu ze Szkocji do Polski nie zabezpieczono żadnych dóbr materialnych podejrzanego. Do kogo mona się zwrócić o ich zwrot bądź odszkodowanie? Sąd rejonowy który prowadził postępowanie jak i Sąd wydający ENA umywa od tego ręce. W miejscu udokumentowanego stałego zamieszkania pozostały rzeczy o znacznej wartości (gotówka, karta kredytowa jak i płatnicza oraz rzeczy o znacznej wartości). Co robić? do kogo się zwrócić? Proszę o pomoc.
 • Reklama

 • Podejrzany może upoważnić kogoś, do zadbania o jego majątek.
 • Jednak nie upoważnił bo nie mial takiej możliwości, poza tym nikt nie poinformowal go o jego prawach. Więc pytanie do kogo TERAZ mosze sie zgłosić?
 • Generalnie należy stosować zasadę myślenia samemu za siebie i nie liczyć na to, że ktoś komuś coś podpowie lub poinformuje. Zawsze jest możliwość upoważnienia kogoś do zadbania o swój majątek. Takie sprawy zgłasza się swojemu adwokatowi z wyboru lub z urzędu. Natomiast podstawowe pytanie jest takie w jakim celu aresztowany miałby się do kogoś teraz zwracać? Co chce w ten sposób osiągnąć?

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane