Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

jak długo można przebywać w areszcie śledczym??

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Szukam od 2,7roku do kogo mam się zwrócić o pomoc w dość skomplikowannej sprawie mojego męza, ktory obecnie przebywa w areszcie sledczym. Mam prawnika, który nic niewie, WIADOMO!!! A slyszalam,że nie ma takiego prawa przetrzemywać czlowieka w areszcie śledczym bez wyroku ponad 2lat. Apelacje pisalam,o uchyleniie aresztu, ale trzeba to przeczytac, a tego moim zdaniem, nikt nie zrobił. Może ktoś podpowie co powinnam zrobić, do kąd się udać w tej sprawie?

  Odpowiedz Cytuj
 • przepsy mowia o rozasdnym terminie, ale nikt nie wie, co to oznacza 2, 4, czy moze 6 lat. Na marginesie nie trzeba bylo broic, nie byloby sprawy :)
 • Reklama

 • aneta
  Wysłany: 2006-10-14 19:12:34

  rozumiem cie ja tez mam meza w areszcie i jestem bez srodkow do zycia z corka nikogo to nie interesuje mialam adwokata i nic nie dalo pisalam podania o zawieszenie kary tez nic nie dalo prawo w Polsce jest na pokaz a ci co naprawde maja siedziec chodza na wolnosci,tylko ci porzadni do ktorych moga sie dobrac to siedzatragedia Polska nadaje sie na przecier zwlaszcza nasze prawo
 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane