Forum prawne

Kary za Stalking za zeszły rok 2011

Witam, bardzo sie zdziwiłem. Po pierwsze jak pierwszy raz usłyszałem o czyms takim jak stalking potem ze to jest i u nas i ze sie mozna zdziwic jak wielu osob to dotyczy. Ale dzis sie zdziwiłem jak sie dowiedziałem ja działa sad w tej sprawie.

Okazało się że za cały zeszły rok, tylko 9 spraw dotyczacych stalkingu znalazło sie na wokandzie z czego tylko 3 osoby zostały skazane, i to na kare od 3 do 9 miesiecy pozbawienia wolnosci w zawieszeniu... ja słyszac cos takiego wiem juz, ze nie warto z tym isc na policje tylko najwyrazniej lepiej zmienic numer, lub zdobyc dane osoby ktora nam wysyla takie wiadomosci i z nia porozmawiac..



to wszystko co chciałem napisac, ktos z was moze podzieliby sie swoimi refleksjami, moze ktos mial taka sytuacje, i był poszkodowany albo skazany w takiej sprawie.

2012.2.7 10:35:56

Odpowiedzi w temacie: Kary za Stalking za zeszły rok 2011 (4)

no to są zarty, to po co wprowadzac to do KK skoro karanych sob jest tylko 9 a 3 dostaja wyroki... to jest smiech na sali!

2012.2.7 12:43:22

też rano w radiu to słyszałem, komuś się chyba coś pomyliło

2012.2.7 13:43:22

pytanie ile z tych osób poszło na ugode drodzy państwo.

2012.2.7 14:53:30

NO WŁASNIE DOBRE PYTANIE, PEWNIE DUZO OSOB POSŻŁO AN UGODE I TERAZ PLACI KASIORKE NA KONTA OSOB KTORYM WCZESNIEJ GROZILO LUB BLUZGALO PRZEZ SMSY... ;]

2012.2.8 10:26:8

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika