Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam,

  29.01.2018 zostałem zatrzymany przez policję. Panowie wyciągnęli alkomat, coś nie tak im działał, bo raz pokazywało, że coś mam w wydychanym powietrzu, raz, że nic nie mam. Po godzinie czasu przyjechał drugi radiowóz z działającym już alkomatem "profesjonalnym", tam wykazało, że mam alkohol w wydychanym powietrzu... Za 3 dni miałem mieć przesłuchanie na policji, ale nie było osoby która miała przesłuchać. Następnie po paru dniach dostałem wezwanie na dzisiaj, niestety ponownie nie było osoby która miała mnie przesłuchać.
  W związku z zaistniała sytuacją mam pytania:
  1. Czy tak mogą wyglądać wezwania na policję? Ile czasu na policja na przesłuchanie mojej osoby ?
  2. Co by mi policja/sąd powiedzieli jeżeli powiedziałbym im, że przy próbach na pierwszym alkomacie sami policjanci stwierdzili, że nic alkomat nie pokaże, ale zobaczymy jeszcze na drugim. Nikt mnie nie pilnował, nie siedziałem w radiowozie to mogłem sobie w stresie przez godzinę czasu wypić alkohol, dlatego na drugim alkomacie mi wykazało.

  Z góry dziękuję za odpowiedź w temacie.

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane