Forum prawne

oskarżony art 286 1kk

Witam
Na początku tego roku sprzedawałem wirtualne pieniądze w grze korzystając z pomocy serwisu allegro.pl. Napisał do mnie pewnego dnia chłopak który stwierdził, że nie ma konta na allegro i czy mógłby kupić poza allegro. Zgodziłem się na to. Następnego dnia dostałem przelew niemający doczynienia w ogóle z przedmiotem który oferowałem. Chłopak ten stwierdził, iż tato jego pomylił przelewy a że kwota była większa, kazał mi odesłać 100zł. Zrobiłem to. Po jakimś czasie ,może miesiąc minął przyszła do mnie dzielnicowa, która mi powiedziała ,że zostałem podany na policje za niewywiązanie się z transakcji w której sprzedawałem telefon.
Faktycznie pieniądze dostałem za ten telefon ale we wszystko wrobił mnie ten poszkodowany który na policji zeznał, że ten chłopak kazał mu przesłać mi pieniądze i ,że ja wyśle mu ten telefon. Oczywiście wyszło na to, że ten chłopak dostał przedmiot w grze który oferowałem oraz 100zł a telefonu nie miał zamiaru wysłać. Wydrukowałem wszystkie rozmowy z nim z gg jak i e-maile i oczywiście nie wystawiałem nigdy z tego konta allegro żadnego telefonu. Niedawno się dowiedziałem ,że moje wydrukowane dowody zostały wyrzucone i kto inny prowadzi sprawę, jak mam udowodnić, że nie korzystałem z konta allegro tego chłopaka... sprawa beznadziejna ale nie wiem co mogę ,bo nie mam już tych rozmów bo chyba usunął gg.
Nie mam dowodów ale także nikt na mnie nie ma bo nic nie miałem z tym wspólnego ,mają tylko to, że pobrałem pieniądze, jeśli można z jakimś prawnikiem się skontaktować to proszę napisać mi na maila. Dzięki

2010.7.2 15:47:20

Odpowiedzi w temacie: oskarżony art 286 1kk (5)

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika