Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Pierwsze badanie alkometrem 0.12 a po 5 minutach 0.00promila. czy strace prawo jazdy

Witam. Z soboty na niedziele zatrzymała mnie policja do rutynowej kontroli o godz 22.30. Ku mojemu zaskoczeniu alkometr Lion SD-400 wykazał 0.07, drugie badanie 0.08 a trzecie o godz. 22.43 0.12 promila w wydychanym powietrzu.Urządzenie pokazywało błędy i było rozładowane, policjant cały czas je podładowywał Tylko że ja nie pije alkoholu i nie biore żadnych leków.policjanci uznali że jest za duża różnica i zawieźli mnie na komisariat gdzie dmuchalem a alkometr stacjonarny i wyszlo dwókrotnie 0.00promila o godz 22.48. czyli w ciągu 5 minut wytrzeźwialem??? poprosilem o badanie krwi.czekam na wynik który napewno bedzie wynosił 0.00 promila. na dzień dzisiejszy do pracy jeżdże pociągiem bo prawo jazdy ma policja. co mam robić żeby je odzyskać ????????????????????????????????????????

2008.10.13 18:6:34

Odpowiedzi w temacie: Pierwsze badanie alkometrem 0.12 a po 5 minutach 0.00promila. czy strace prawo jazdy (1)

prawojazdy odzyskałem po 2 miesiącach. wynik krwi wyniósł 0.00 promila we krwi. a sprawa w sądzie to byla prawdziwa porażka polskiego sądownictwa. polacjant który podczas zatrzymania ładowal alkomat lion sd -400p 3-krotnie, wyparł sie tego i powiedział ze to urządzenie nie jest przystosowane do ladowania w radiowozie. gdy przesłuchiwano jego kolege policjanta z którym miał służbe tamtej nocy, ten powiedział że mozna ladowac ten alkomat i jest do tego przystosowany.oczywiscie za kłamstwo policjantowi nic nie zrobiono, a mi zwrócono niesłusznie odebrane prawo jazdy. brawo polska policja i wymiar sprawiedliwości. nie dalem podnieść im statystyki:P

2009.4.20 1:52:16

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika