Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

POMOCY !!!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam szukam pomocy !
  Bliska mi osoba została zatrzymana.
  Była ofiara w zdarzeniu. Chłopak z kolega bronił mienia (samochodu ) zostal pobity , zagazowany w wyniku czego stracił przytomność . w Wyniku tego zajścia kolega został ugodzony nożem i zmarł. Mój chłopak złożył zeznania z tego zajścia . Co prawda nie wiele widział bo nawet nie doszedł do miejsca zdążenia bo tak jak mówiłam został zagazowany, miał problemu z oddychaniem otwarciem oczu itp W sumie zatrzymanych zostały 4 osoby ( kolega w momencie przyjazdu policji żył i powiedział ze było 8-9 osób ) . Mimo ze w w tym zdarzeniu mój chłopak był również ofiara . Został zatrzymany to już trwa 8msc . Prokurator cały czas wnosi o wydłużenie sankcji . Sąd apelacyjny skrócił sankcje już 2 krotnie . Podał prokuraturze wytyczne które ma zrealizować w tym rozdzielenie zarzutów na każdego z zatrzymanych oraz dowody . Niestety tego nie zrobił . Mimo to cały czas wnosi o wydłużenie sankcji .
  Mamy dowody mianowicie ; logowania , bilingi , zeznania Mamy zmarłego kolegi która widziała to zajście . Potwierdzają one zeznania mojego chłopaka . Nawet policjant który był na miejscu zdarzenia tez potwierdza ze mój chłopak został zagazowany . BARDZO PROSZE o pomoc !!! Już jesteśmy bezradni . Co można jeszcze zrobic ?!
  Może ktoś z Państwa jest w stanie nam coś doradzić . W jaki kolejek sposób pomóc .

  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane