Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

POMOCY!!! jak napisac podanie o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolnosci..

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • POMOCY !!! potrzebuje napisac pismo o odroczenie wyroku a niewiem jak !!! Potrzebuje napisac pismo o odroczenie wykonania wyroku a niewiem jak... 4 lata temu zostalem skazany na 2 lata pozbawienia wolnosci w zawieszeniu na 5 lat za prube wymuszenia rozbujniczego, poltora roku temu dokonalem kradzieze, gdzie zostalem skazany na rok i 6 miesiecy pozbawienia wolnosci w zawieszeniu na 5 lat. Odbylo sie posiedzenie w sadzie w grodzisku mazowieckim na ktorym odwieszono mi pierwszy wyrok, zlozylem apelacje do sadu Apelacyjnego w Warszawie na ulicy Chopina 1... mialem posiedzenie w ubiegly piatek (24.IX.2004 r.), postanowienie jest zekomo obligatoryjne gdyz przestempstwa sa "podobne". Jutro czyli 30.XI.2004 r. mija termin (7 dni) na wsylanie tego pisma. Potrzebuje pomocy w jego napisani, jakiegos wzoru, adresu na jaki mam to wyslac, i co tam zamiescic w tresci. Mam prace i umowe na okres 2 lat ktora sie konczy w 2006 r. chodze do szkoly i splacam pieniadze pokrzywdzonemu z mojej drugiej sprawy, mam wydruki z banku (mBank) potwierdzenia przelewow. To jako argumenty na ktorych podstawie chce odroczyc wyrok. Bede bardzo wdzieczny za uzyskana pomoc. Moj kontakt: e-mail: indor@ask-bsi.org krzysiek.galas@op.pl GG-1518358

  Odpowiedz Cytuj
 • kapitan ameryka
  Wysłany: 2005-02-26 06:20:01

  kraść potrafisz, a pisma nie potrafisz napisać? dziwne
  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

 • v777v
  Wysłany: 2006-06-13 23:47:38

  elo ja mam ten sam problem , a te debile którzy piszą kraśc potrafisz a pisać nie są bardziej tępi niż wyglądaja , bo nie umieją nawet nic doradzić tylko narzekać i cwaniakować !
  Odpowiedz Cytuj
 • radek
  Wysłany: 2006-09-14 15:07:59

  potrzebuje podania odroczenie wyroku
  Odpowiedz Cytuj

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Odroczenie wykonania kary pozbawienia wolności

  Na podstawie art. 75 par. 1 kodeksu karnego postanowieniem sądu zarządzono wobec mnie wykonanie kary jednego roku pozbawienia wolności orzeczonej prawomocnie przez sąd rejonowy za występek z art. 207 par. 1 kk i art. 157 par. 2 kk w zw. z art. 11 par. 2 kk. Podstawa wydania tego postanowienia (art. 75 par. 1 kk) nie budzi żadnych wątpliwości. Jakie są znane uzasadnienia podawane we wnioskach o odroczenie wykonania kary j.w., które w konsekwencji są skuteczną podstawą do uznania wniosku jako zasadnego i wydania postanowienia o odroczeniu wykonania kary. Czy są znane praktyczne skuteczne przykłady?

 • Wniosek o odroczenie kary

  W roku 2002 mój sąsiad otrzymał wyrok w zawieszeniu za jazdę po spożyciu alkoholu. W 2004 kara została odwieszona i skierowana do wykonania. W międzyczasie sytuacja mojego sąsiada diametralnie się zmieniła podpisał legalną umowę o pracę we Francji. Napisaliśmy wniosek do sądu o odroczenie wykonania kary na okres 6 miesięcy. Sąd wniosek uznał i wykonanie odroczył na 6 miesięcy. W chwili obecnej sąsiad przebywa we Francji a przyszło pismo o tym, że sąsiad ma się stawić w zakładzie karnym. Jakie ma możliwości uniknięcia odbycia kary? Umowę we Francji ma podpisaną do stycznia.

 • Zastępcza kara pozbawienia wolności

  W jakich przypadkach następuje orzeczenie zastępczej kary pozbawienia wolności?

 • Podstawy orzeczenia wyroku w zawieszeniu

  Czy artykuły Kodeksu Karnego, których dolna granica kary wynosi 2 lata pozbawienia wolności niejako automatycznie wykluczają z możliwości uzyskania wyroku w zawieszeniu (w związku z art. 69 par.1 k.k.) nawet, gdy oskarżony popełnia przestępstwo po raz pierwszy?

 • Zamiana kary pozbawienia wolności na inną karę

  Czy w przypadku wymierzenia oskarżonemu kary pozbawienia wolności istnieje możliwość zamiany takiej kary inną karę (karę pieniężną)?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane