Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

POMOCY!!! jak napisac podanie o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolnosci..

POMOCY !!! potrzebuje napisac pismo o odroczenie wyroku a niewiem jak !!! Potrzebuje napisac pismo o odroczenie wykonania wyroku a niewiem jak... 4 lata temu zostalem skazany na 2 lata pozbawienia wolnosci w zawieszeniu na 5 lat za prube wymuszenia rozbujniczego, poltora roku temu dokonalem kradzieze, gdzie zostalem skazany na rok i 6 miesiecy pozbawienia wolnosci w zawieszeniu na 5 lat. Odbylo sie posiedzenie w sadzie w grodzisku mazowieckim na ktorym odwieszono mi pierwszy wyrok, zlozylem apelacje do sadu Apelacyjnego w Warszawie na ulicy Chopina 1... mialem posiedzenie w ubiegly piatek (24.IX.2004 r.), postanowienie jest zekomo obligatoryjne gdyz przestempstwa sa "podobne". Jutro czyli 30.XI.2004 r. mija termin (7 dni) na wsylanie tego pisma. Potrzebuje pomocy w jego napisani, jakiegos wzoru, adresu na jaki mam to wyslac, i co tam zamiescic w tresci. Mam prace i umowe na okres 2 lat ktora sie konczy w 2006 r. chodze do szkoly i splacam pieniadze pokrzywdzonemu z mojej drugiej sprawy, mam wydruki z banku (mBank) potwierdzenia przelewow. To jako argumenty na ktorych podstawie chce odroczyc wyrok. Bede bardzo wdzieczny za uzyskana pomoc. Moj kontakt: e-mail: indor@ask-bsi.org krzysiek.galas@op.pl GG-1518358

2004.9.30 0:4:48

Odpowiedzi w temacie: POMOCY!!! jak napisac podanie o odroczenie wykonania kary pozbawienia wolnosci.. (7)

kraść potrafisz, a pisma nie potrafisz napisać? dziwne

2005.2.26 6:20:1

elo ja mam ten sam problem , a te debile którzy piszą kraśc potrafisz a pisać nie są bardziej tępi niż wyglądaja , bo nie umieją nawet nic doradzić tylko narzekać i cwaniakować !

2006.6.13 23:47:38

potrzebuje podania odroczenie wyroku

2006.9.14 15:7:59

dowiedzialem sie ze mam do odsiadki 8 miesiecy za kredyt bo nie naprawilem szkody szukam pomocy teraz jestem w niemczech co robic

2016.10.3 12:59:34

dostałem zawiasy i 5 kułeczek i nie wiem jak napisać odroczenie do sądu żeby mi to na raty dali czy jakoś tak prosze o pomoc bo nie ogarniam tego nic :[

2017.4.16 14:3:27

Jak nie wiecie jak napisac to idzie do prawnika. Mi taki pozew o odroczenie pisał pan Bartłomiej z kancelarii Legaleo. Zostal rozpatrzony pozytywnie i mam odroczoną karę. Kontakt do prawnika mam od kolegi, ktory napierw pisal sam wniosek, ale nie zakonczyl sie on pozytywnie i dlatego potem poszedl wlasnie do tego prawnika i on mu napisał tak, ze mu odroczyli. Tu macie numer telefonu do niego tel. 32 235 30 21

2017.7.18 13:9:56

Na necie jest dużo wzorów, ale ja też nie pisałem sam tylko pomagał mi pan Bartłomiej Wojas z Gliwic - adwokat.

2017.10.18 9:24:58

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika