Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Powrót do Polski - odsiadka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam. W 2016 roku mój przyjaciel przyjechał do uk by uciec od wyroku w Polsce 6msc w zawieszeniu na 3 lata, które zostało mu odwieszone. Został skazany za pobicie, odwieszono za naruszenie nietykalności funkcjonariusza. Przyjaciel chce wrócić do Pl w celu odbycia kary. Pytanie - jakie są najlepsze opcje by bez stresu wrócić do Pl, czy jeśli będzie chciał wrócić samolotem, nie zostanie zatrzymany na lotnisku w uk? Proszę o odpowiedź i przepraszam za błędy w piśmie. Dziękuję.

    Odpowiedz Cytuj
  • Najlepiej przyjechać samochodem zadzwonić na komende powiedzieć jak wygląda sytuacja i umówić się z nimi na dobrowolne odbycie kary. http://blendberg.com/pl/oferta-bazy-danych-gotowe-bazy-danych-baza-firm-europejskich-ukraina
  • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane