Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Praca magisterska

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Urlop na czas obrony pracy magistreskiej

  Czy przysługuje mi dodatkowy urlop w związku z obroną pracy magisterskiej? Studia zaoczne, stała umowa o pracę, przysługuje 20 dni w roku (8 lat stażu pracy). Studia opłacane samodzielnie, nie przez pracodawcę.

 • Publikacja pracy magisterskiej

  Czy mogę wykorzystać moją własną pracę magisterską do celów komercyjnych? Chodzi mi o sprzedaż oprogramowania, które stanowiło praktyczną część pracy. Dodam jeszcze, że jestem jedynym autorem pracy.

 • Urlop na czas pisania pracy magisterskiej

  Czy w trakcie pisania pracy magisterskiej bądź jej obrony przysługuje pracownikowi urlop? Jeśli tak to w jakim wymiarze?

 • Termin do złożenia pracy magisterskiej

  Jakiś czas temu (dobrych kilka lat) zdałem wszystkie wymagane tokiem studiów egzaminy (tak zwane absolutorium). Niestety, ciąg wydarzeń życiowych nie pozwolił mi na obronę pracy magisterskiej. Czy są jakieś przepisy państwowe, regulujące jak długo po zdaniu ostatniego egzaminu mogę przystąpić do obrony pracy magisterskiej? Czy zdane egzaminy jakoś sie przedawniają?

 • Urlop dodatkowy na obronę pracy magisterskiej

  Mam zatrudnionego studenta na umowę o pracę na pełny etat. Proszę mi napisać czy przysługuje pracownikowi dodatkowy urlop na obronę pracy magisterskiej?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane