Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

PRAWO JAZDY NA UKRAINIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
  • Witam organizuje kursy na prawo jazdy na Ukrainie. Na wszystkie Kategorie. Zapewniam transport, sprawy formalne i urzędowe jak: Meldunek - Szkołę jazdy - Egzamin państwowy - Odbiór dokumentu - Hotel. Zdawalność 100%. NIE POBIERAM ŻADNYCH ZALICZEK. Płacisz dopiero przy osobistym odbiorze dokumentu. Krótkie Terminy. Wszystko w PEŁNI LEGALNE.

e-mail: ukrainakalisz@onet.pl
    tel: 515736354

Odpowiedz Cytuj
  • !! UKRAINA POWRACA !! Nazywam się Sasza i pomagam zdobyć prawo jazdy na Ukraina.Każda kategoria/zabrane/zatrzymane. Z Wpisem do Rejestru i całą dokumentacją, z możliwością osobistego odbioru w urzędzie ! Zapewiam transport i sprawy formalne. Szybko Tanio Bezproblemowo ! + 48 697-078-769 / saszaukraina@tlen.pl
    Odpowiedz Cytuj
  • Reklama

• Pomagam w zdobyciu prawa jazdy na Ukrainie. Szybko i Bezproblemowo. Płatność przy odbiorze. *Możliwość Odbioru W Urzędzie* Tel: 516636639 Mail: ukrainasopot@onet.pl
    Odpowiedz Cytuj
  • Dzien Dobry nazywam sie Viktor. Organizuje kilku dniowe wyjazdy na Ukraine. Pomagam przy zdobyciu prawa jazdy na każdą kategorie z wpisami do rejestru. Załatwiam formalności i NIE POBIERAM ZALICZEK. Krótkie Terminy i Czas Oczekiwania. (osobisty odbiór w urzędzie) PL:(+48) 691-399-359 UA: (+38) 098-276-84-12 MAIL: prawkoukraina1@tlen.pl
    Odpowiedz Cytuj
  • Witam organizuje kursy na prawo jazdy na Ukrainie. Na wszystkie Kategorie. Zapewniam transport, sprawy formalne i urzędowe jak: Meldunek - Szkołę jazdy - Egzamin państwowy - Odbiór dokumentu - Hotel. Zdawalność 100%. NIE POBIERAM ŻADNYCH ZALICZEK. Płacisz dopiero przy osobistym odbiorze dokumentu. Krótkie Terminy. Wszystko w pełni legalne. e-mail: ukrainakalisz@onet.pl tel: 515736354
    Odpowiedz Cytuj

Porady prawne e-prawnik.pl:

• Prawo jazdy wydane za granicą a uprawnienia w Polsce

Prawo jazdy wydane za granicą pozwala prowadzić pojazdy w Polsce?

• Irlandzkie prawo jazdy w Polsce

Posiadam tzw. provisional driving licence wydane w Irlandii (do czasu zdania egzaminu z jazdy nie mogę poruszać się po autostradach) czy jest możliwość wymienienia go u nas na prawo jazdy polskie?

• Wymiana prawa jazdy

Czy i w jakim terminie muszę zmienić swoje prawo jazdy jeśli zmieniły mi się w nim dane? W jednym przypadku jest to tylko zmiana adresu, a w drugim jest to zmiana nazwiska i adresu zameldowania ?

• Odebranie prawa jazdy a jazda na rowerze

Zostałem ukarany grzywną oraz zatrzymaniem prawa jazdy na okres jednego roku. Zostałem zatrzymany wskutek prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, ze wskazaniem 0,25. Odebranie dokumentu prawa jazdy nastąpiło w sierpniu 2006 roku. Uprawiam rekreacyjnie sport- rower górski. Mam zalecenie od lekarza uprawiania takiej rekreacji w związku z wadą serca. Czy w sytuacji kiedy mam zatrzymane prawo jazdy mogę poruszać się po drogach na rowerze, czy też zatrzymanie prawa jazdy wiąże się z zakazem poruszania również na rowerze?

• Prowadzenie samochodu w Polsce

Czy obywatel Holandii (nie rezydent) może kierować samochodem służbowym firmy, której jest prezesem na polskich nr rejestracyjnych?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane