Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

przepustka z zakładu karnego

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam!  Mój brat odsiaduje karę w zakładzie karnym. Udało mu się wyjść na święta na przepustkę. Ma wstawiać się codziennie na komisariat policji. A czy jeśli chcemy z nim wyjechać do innego miasta, to czy może wstawiać się na komisariacie w innym mieście?  proszę o informacje


  Odpowiedz Cytuj
 • Reklama

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


 • Przesłanki warunkowego zawieszenia kary

  Obecnie przebywam w zakładzie karnym (za spowodowanie wypadku drogowego w stanie nietrzeźwym, wyrok 6 lat), żona chce złożyć pozew o rozwód. Czy w tym wypadku nie utrudni mi to starania o przepustki i o warunkowe zawieszenie kary?

 • Zmiana zakładu karnego dla skazanego

  Syn odbywa karę pozbawienia wolności 6 lat w Rawiczu. Mieszkamy we Włocławku, gdzie znajduje się również zakład karny i chciałabym przenieść syna do Włocławka. Co muszę zrobić i jakie do kogo dokumenty złożyć? Jak uargumentować takie przeniesienie?

 • Zasady udzielania przerwy w karze

  Jeżeli wyrok jest np. 3 lub 4 lata, to czy po odsiedzeniu roku jak już zostanie do końca 2 lata można skorzystać z przerwy w karze i np. zawiesić ją na pół roku i jeszcze raz potem na pół roku? Czy wtedy nie wróci się do więzienia? Po jakim czasie uzyskuje się przepustki z więzienia do domu?

 • Skutki odmowy przyjęcia mandatu karnego

  Jak kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia określa skutki odmowy przyjęcia mandatu karnego?

 • Upadłość pracodawcy a odprawa

  Czy pracownikowi spółki z o.o., która ogłosiła upadłość, należy się odprawa 3-miesięczna?

Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane