Forum prawne

Sprawa karna z 2008

Witam. Z tej strony Rafał Ulanowski z Libiąża. Ja mam do Państwa zapytanie, chodzi o moją sprawę karną z roku 2008. Sprawa dotyczy piractwa komputerowego (podał mnie sąsiad) z tym że mój cel był jako na własny użytek., żadnej korzyści materialnej. Miałem zapłacić szkodę w wysokości 10.000 zł + 25.000 zł + 739.00 zł gdzie do tej pory nie wywiązałem się z opłacenia na wskutek problemów finansowych. W maju 2012 roku przyszło mi Postanowienie z Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia Wydział XIV Karny iż po rozpoznaniu sprawy za przestępstwo z art 209 par 1 kk w przedmiocie zarządzenia wykonania warunkowo zawieszonej kary pozbawienia wolności:

1. Nie zarządzać wobec skazanego wykonania kary łącznej 2 lat pozbawienia wolności (jest uzasadnienie)

2. Zwolnienie kosztów w całości na rzecz Skarbu Państwa.

7 Listopada 2012 r. przyszło mi wezwanie do sądu w Krakowie na posiedzenie w przedmiocie z urzędu zarządzenie wykonania kary warunkowo zawieszonej w sprawie własnej, otóż dotyczy to sprawy z roku 2008 tj sprawy powyższej.

Ja już mam karę ograniczenia wolności, odrabiam w czynie społecznym. Nie dawno znalazłem pracę, ogólnie wcześniej pracowałem ale co z tego jak nie wypłacali pieniędzy a i nie chcieli nawet dać umowy o pracę, bo wtedy bym złożył dokumenty do sądu pracy.

Proszę o pomoc ...

2012.11.19 9:20:7

Odpowiedzi w temacie: Sprawa karna z 2008 (4)

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika