Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Sprzedam prawo jazdy legalne

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam wszystkich zainteresowanych,jeżeli czytasz to ogłoszenie to dobrze trafiłeś,jestem w stanie pomóc wszystkim w załatwieniu takich dokumentów jak Prawo Jazdy wszystkie kategorie z wpisem do rejestru,ADR,Karta kierowcy,kurs na przewóz rzeczy (osób) , uprawnienia na ładowarki,Hds,suwnice itp wszystko w cepik.Nie pobieram żadnych zaliczek od państwa,Pomogę również osobą które straciły swoje uprawnienia za punkty lub jazdę pod wpływem alkoholu gwarantuje anonimowość i tego samego oczekuję.Ceny i więcej informacji pod numer telefonu 733-101-392 lub pod adresem E-mail PrawoJazdy-Legalne@o2.pl

  Odpowiedz Cytuj
 • Piotr.s
  Wysłany: 2018-04-17 20:38:31

  załatwiam skierowania do zakładów psychiatrycznych dla tych co myślą,że załatwią prawo jazdy przez internet, Nie ma takiej opcji .Chcesz być lżejszy o pare tys zł.Załatwiaj.Tu nikt niczego nie załatwia a szczególnie ja. Ostrzegam tylko przed oszustami i naciągaczmi.
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane