Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Wykroczenie a praca w policji 2017

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam
  Dwa dni temu dostałem mandat w wysokości 50zł za kradzież batonika. Nie mogę pojąć co strzeliło mi do głowy żeby to zrobić. Dałbym każda kwotę żeby to cofnąć ale nie mogę... Jestem zwykłym złodziejem, tak wiem. I tu paradoks bo od zawsze pragnąłem zostać policjantem. I prosiłbym kogoś o to żeby mi to wyjaśnił. Technikum kończę w marcu 2019 roku. Czy mam szansę zgłaszać się od razu, czekać do stycznia następnego roku czy jakoś inaczej to wygląda. Dziękuje z góry za pomoc.

  Odpowiedz Cytuj
 • Marcin
  Wysłany: 2018-03-04 20:23:12

  Zgodnie z polskim prawem kradzież do 1/4 minimalnego wynagrodzenia czyli obecnie do 525zł jest wykroczeniem. Jeżeli ubiegasz się o prace w policji nie możesz być karany za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe. Zatem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział w procesie rekrutacji do Policji. Marcin, student Wydziału Prawa i Administracji UMCS
 • Reklama

 

Dodaj post na forum:

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane