Forum prawne

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

zatarcie skazania a praca w policji

Chciałabym się dowiedzieć czy mając zatarcie skazania mogę starać się o pracę w policji.Miałam wyrok 7 lat temu za pobicie i teraz dostałam zatarcie skazania lecz nie wiem co mam wpisać w kwestionariuszu podaniowym do policji bo tam jest pytanie czy byłam karana.Niewiem czy oni to mogą sprawdzići czy wogóle sprawdzają.Może ktoś miał też taki problem i wie coś na ten temat.Prosze o odpowiedz

2007.1.23 21:33:46

Odpowiedzi w temacie: zatarcie skazania a praca w policji (5)

Cześć, uzyskałaś może już jakąś odpowiedź? jestem w podobnej sytuacji i też nie wiem co mam wpisać w tej części kwestionariusza o przyjęcie do policji? Jeżeli coś wiesz - to prosze podziel się informacją na adres r.torbicz@wp.pl. pozdrawiam

2008.2.18 17:39:28

Iść do policji to jest pomysł durny pier.. wszyscy razem policyjne kur...

2008.6.4 18:4:2

Sprawdzić cię mogą na pewno po po peselu

2008.9.19 20:5:4

ja też byłem kiedyś skazany składajac paiery do policji oczywiście byłem czysty czyli nie figurowałem w rejestrze ale itak mnie odrzucili oni przecierz wszystkie nasze dane mają wklepią twoje nazwisko i cała twoja przeszłość wyskoczy im

2009.1.20 15:29:31

Nie możesz się obiegać o prace w policji. żadna osoba która w przeszłości była karana nie może zostać policjantem nawet wtedy gdy skazanie zostało zatarte.

2009.5.17 22:14:0

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika