Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Bardzo proszę o pomoc w sprawie...

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Od 25 lat zamieszkujemy dom który został przyznany tacie przez zakład pracy.Regularnie płacimy comiesięczny czynsz.Od ponad roku tata jest bez pracy,ponieważ został zwolniony przez ów zakład będąc na chorobowym .Obecnie pozostaje bez żadnych świadczeń,tzn.bez zasiłku bez dosłownie niczego,ma raptem 200 zł zapomogi z gminy, stara się o rentę bo przez okres 25 lat pracy w tym zakładzie bardzo podupadł na zdrowiu!
  A teraz najlepsze:
  Ponieważ umowa na wynajem kończy się 31 stycznia,Zakład pracy wystąpił o przetarg na zamieszkany przez nas dom.Od 1-go stycznia podniósł czynsz o 100%.
  Chcą się nas po prostu pozbyć z tego mieszkania!

  Czy w zaistniałej sytuacji grozi nam eksmisja? Czy przysługuje nam jakikolwiek lokal zastępczy w momencie gdybyśmy przegrali przetarg?
  Mam młodszego brata który się jeszcze uczy:/

  Będę bardzo wdzięczny za jakakolwiek pomoc

  Odpowiedz Cytuj
 • Chciałbym jeszcze zapytac czy istnieje mozliwosc wykupu tego mieszkania,jest to leśniczówka i znajduje sie w parku narodowym.
 • Reklama

 • Przemek
  Wysłany: 2018-03-27 11:54:33

  Witam mam pytanie staram się z żoną i 5dzieci o mieszkanie z urzędu miasta od 12lat i cisza pani naczelnik cały czas wspomina że rodzice dostali mieszkanie i nie wiemy już co mamy z tym zrobic

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zadaj pytanie – porady prawne w 24h już od 30zł

* pola wymagane