Logowanie

Porozmawiajmy o naszych prawach

Napisz na forum

Porady prawne specjalistów e-prawnik.pl

Pomoc prawna online

najwyższa jakość

Dobry prawnik od spraw lokali komunalnych...

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
 • Witam
  Szukam dobrego prawnika z Warszawy ale nie tylko co zna się na prawie mieszkań komunalnych.
  Mieszkam z mamą w mieszkaniu co wcześniej było funkcyjne, teraz należy do gminy i według niej nie mamy tytułu prawnego do lokalu. Grożą nam eksmisją a nie mamy gdzie iść ...

  Odpowiedz Cytuj
 • Dobry wieczór, chętnie pomogę, mam spore doświadczenie w sprawach mieszkaniowych na terenie Warszawy. Mój numer telefonu to 501655837. Pozdrawiam
 • Reklama

 • Anet
  Wysłany: 2017-04-21 15:22:55

  Witam czy może mi ktoś pomyć w napisaniu podania o przydział mieszkania w Warszawie mój e-mail anetap1234@interia.pl
 • Beta63
  Wysłany: 2017-07-08 23:50:21

  Witam. Może do nie właściwych "drzwi" pukam, ale nie wiem gdzie miałabym zadać to pytanie...W moim, wynajmowanym mieszkaniu (u właściciela starej kamienicy, a raczej przybudówki do kamienicy) nastąpił wybuch gazu z butli 11l, szkody po wybuchu to: podniesiony dach, popękane ściany wewnątrz oraz zewnątrz budynku, w wyniku eksplozji wyleciały wszystkie szyby w oknach i drzwiach. Podobno sprawa jest poważna, czekamy na wizytę pracownika nadzoru budowlanego celem stwierdzenia, czy budynek nadaje się do naprawy czy do rozbiórki. Moje pytanie brzmi, jeśli do rozbiórki się nadaje, czy przysługuje mi mieszkanie od miasta w trybie natychmiastowym.
 • http://www.kancelaria-csp.pl/ - oferuje porady z każdej dziedziny prawa. Cechuje ich skuteczność, doświadczenie i podejście profesjonalne do każdej sprawy.
 

Dodaj post na forum:

Najnowsze tematy

Porady prawne e-prawnik.pl:


Informujemy, iż zgodnie z przepisem art. 25 ust. 1 pkt. 1 lit. b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity: Dz. U. 2006 r. Nr 90 poz. 631), dalsze rozpowszechnianie artykułów i porad prawnych publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione.

Zapytaj prawnika – skontaktujemy się z Tobą w ciągu godziny!

* pola wymagane